Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wymarzona praca na Malediwach. Poszukiwany... opiekun żółwi

07.06.2019 10:26

Ekskluzywny hotel na Malediwach poszukuje chętnych osób na staż do Ośrodka Ratowania Żółwi Morskich. W zamian za pracę oferuje luksusowy bungalow na wodzie oraz możliwość skorzystania z wielu atrakcji na wyspie. 

Malediwy fot. pixabay

Wycieczka na Malediwy to marzenie niejednego z nas. Teraz jest wyjątkowa szansa, aby je zrealizować. Na stronie internetowej Coco Palm Dhuni Kolhu - luksusowego hotelu na jednej z wysp rajskiego archipelagu - opublikowano ofertę 2-tygodniowego stażu przy opiece nad żółwiami. Ogłoszenie cieszy się już sporym zainteresowaniem.

Staż na Malediwach: wymagania 

Co należałoby do głównych zadań zatrudnionej osoby? Jak podano w ogłoszeniu, wybrany kandydat miałby zajmować się karmieniem żółwi, obserwacją procedur medycznych, pomocą w akcjach ratunkowych, ale także udzielaniem informacji gościom Centrum Ratowania Żółwi Morskich Olive Ridley. Staż ma trwać 2 tygodnie sierpnia. 

Zadaniem stażysty będzie również promocja tego centrum i projektu opieki nad żółwiami w social mediach. Nad pracą zatrudnionej osoby czuwać będzie przede wszystkim weterynarz, Claire Petros, który przewodzi projektowi ratowania żółwi w Centrum Ratowania Żółwi Morskich.

Zakwaterowanie w domkach na wodzie

Kandydat lub kandydatka, która dostanie się na staż, otrzyma loty w obie strony, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Stażysta do dyspozycji będzie miał również luksusowy bungalow na wodzie. Co więcej, zapewniono też możliwość skorzystania z niektórych atrakcji, jak na przykład rejs o zachodzie słońca czy nurkowanie z delfinami.

Co zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji? Należy wysłać 3-minutowy filmik oraz list motywacyjny z wyjaśnieniem, dlaczego to właśnie my nadajemy się do tej pracy. Nie ma informacji o doświadczeniu w tej dziedzinie, ale kandydaci muszą być pełnoletni. 

Źródło: onet.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi