Teraz gramy

Wysokie wynagrodzenie i wyjazd do przepięknego kraju. Trwa rekrutacja na pracę marzeń

28.08.2018 10:10

To idealna praca dla wielbicieli luksusu oraz podróży. Firma Vidanta, która posiada w swojej ofercie sześć ekskluzywnych hoteli, poszukuje ambasadora. Osoba zatrudniona na tym stanowisku przez rok będzie zajmować się promocją obiektów w Meksyku - oczywiście w zamian za bardzo dobre wynagrodzenie i możliwość korzystania ze wszystkich udogodnień.

Riviera Maya - Meksyk fot. Shutterstock

Sieć Vidanta obejmuje luksusowe resorty w sześciu meksykańskich miejscowościach - Riviera Maya, Nuevo Vallarta, Los Cabos, Acapulco, Puerto Peñasco i Puerta Vallarta. Wiceprezes grupy Vidanta powiedział, że „ szczęśliwy kandydat będzie miał okazję zanurzyć się w każdym z luksusowych ośrodków, jak również odwiedzić starożytne ruiny Majów czy niesamowite cenoty w Meksyku".

Zadania "ambasadora" hoteli w Meksyku

Zadaniem ambasadora będzie publikowanie postów w mediach społecznościowych i zachęcanie podróżników do skorzystania z oferty Vidanta. Osoba na tym stanowisku będzie oczywiście bezpłatnie korzystać ze wszystkich atrakcji i udogodnień znajdujących się w hotelach, m.in. zaplecza SPA, pola golfowego czy basenów. Co więcej, przyszły pracownik będzie mógł spróbować lokalnego jedzenia przygotowywanego przez najlepszych meksykańskich szefów kuchni oraz zwiedzać najwspanialsze meksykańskie zabytki wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wymagania od kandydata i wynagrodzenie

Osoba wybrana na stanowisko przejdzie przez szeroki program szkoleniowy. Ma to nie tylko przygotować do roli ambasadora marki, ale także zapewnić umiejętności przydatne w późniejszej pracy. Idealny kandydat powinien m.in. mieć doświadczenie w sprzedaży lub hotelarstwie, być osobą komunikatywną i otwartą na nowe doświadczenia. Wybrana osoba musi przenieść się na rok do Meksyku.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Ambasador luksusowych hoteli sieci Vidanta otrzyma roczną pensję w wysokości 120 tys. dolarów (około 445 tys. złotych).

Jak aplikować na wymarzoną pracę w Meksyku?

Na stanowisko ambasadora hoteli należy aplikować poprzez stronę worldsbestjob.com. Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 października. Podczas aplikacji należy wysłać swoje CV, 60-sekundowe wideo, w którym powiemy kilka słów o sobie i wyjaśnimy, dlaczego to właśnie my powinniśmy dostać tę wymarzoną pracę.

Źródło: onet.pl

RadioZET.pl/NC

Oceń