Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zaręczyny na pokładzie samolotu. Pasażer poprosił stewardesę o rękę

09.07.2019 10:13

To był bardzo wzruszający moment dla jednej ze stewardes pracujących dla tani linii Ryanair. Niedługo po starcie samolotu ukochany kobiety postanowił zrobić jej niespodziankę i w obecności wszystkich pasażerów poprosił ją o rękę. 

Zaręczyny na pokładzie samolotu. Pasażer poprosił stewardesę o rękę fot. Shutterstock/Zdj. ilustracyjne

Stewardesa z pewnością na długo zapamięta ten krótki lot z Bergamo do Palermo na Sycylii. Bez wątpienia będzie to jeden z jej najlepszych dni pracy na pokładzie. 

Stewardesa powiedziała "tak" 

To miał być kolejny, zwyczajny lot linii Ryanair. Gdy samolot wystartował z lotniska w Bergamo (na północy Włoch), ze swojego miejsca wstał jeden z pasażerów i zwrócił się do osób obecnych na pokładzie: 

"

- Przepraszam, zabiorę wam tylko dwie sekundy. Chciałbym tylko zapytać tę oto stewardessę, z którą jestem związany od wielu lat, czy zechce wyjść za mnie - powiedział. "

Następnie młody mężczyzna uklęknął przed swoją wybranką z pierścionkiem w ręku i poprosił o jej rękę - podały włoskie media. Romantycznym pasażerem okazał się mieszkaniec Palermo. Całkowicie zaskoczona i wzruszona stewardesa zgodziła się przyjąć oświadczyny, a jej odpowiedź została powitana gorącą owacją wszystkich pasażerów i reszty załogi.

Pozostała część lotu na lotnisko w Palermo minęła wśród życzeń i gratulacji. 

Przeczytaj także:

• Wzruszające oświadczyny na pokładzie samolotu. Nagranie obiegło już sieć

• Zwolnili stewardessę, bo... przyjęła na pokładzie oświadczyny

___

RadioZET.pl/Interia.pl/NC

Oceń