Zaskakująca moda plażowa. Nowy produkt zyskuje coraz większą popularność

27.05.2019 11:09

Ten zaskakujący produkt jest dziełem projektantki z Nowego Jorku. "Towelinki" łączą w sobie strój kąpielowy i ręcznik. Choć prezentują się bardzo ciekawie, sporym minusem może okazać się cena.

Towelinki fot. Twitter/KrisAndersonTV

Autorką projektu jest Aria McManus z Nowego Jorku. Chociaż "towelkini" trafiły do sprzedaży już w zeszłym roku, dopiero teraz o tym produkcie zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych. 

Stój kąpielowy i ręcznik w jednym?

Jak wyjaśniła autorka tego nietypowego pomysłu, chodziło o stworzenie produktu "dwa w jednym", który ułatwi turystom życie i sprawi, że nie będą musieli zabierać na plażę ręcznika. 

W opisie produktu podano, że, " Towelinki łączy w sobie dwie podstawowe cechy przedmiotów niezbędnych w plażowaniu. Nie ma więc potrzeby noszenia ze sobą niewygodnego ręcznika i łatwego do zgubienia stroju kąpielowego. Otrzymujemy jeden idealny produkt".

Zagłosuj

Czy podoba ci się nowy produkt "towelinki"?

Produkt można kupić wyłącznie przez internet za ok. 199 dolarów (powyżej 750 złotych). Taka cena wydaje się dość wygórowana, chociaż - jak przyznała sama autorka projektu - produkt zyskuje coraz większe zainteresowanie. 

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń