Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Znajdziesz tańszy lot, otrzymasz 5 euro! Początek dobrych zmian w Ryanair

31.01.2018 14:49

Irlandzka linia Ryanair szykuje duże zmiany w swojej ofercie. Skorzystają pasażerowie i… środowisko.

Znajdziesz tańszy lot, otrzymasz 5 euro! Początek dobrych zmian w Ryanair fot. Pixabay

Jak podaje portal fly4free.pl, przedstawiciele przewoźnika zapowiedzieli na konferencji prasowej, że przygotowują się do wprowadzenia dużych zmian. Jakich?

Po pierwsze, środowisko

W ciągu najbliższych 5 lat Ryanair zamierza zrezygnować z plastikowych opakowań na pokładzie samolotów, a tym samym stać się najbardziej ekologiczną linią na świecie.

Po drugie, punktualność i dobro klienta

Oprócz tego przewoźnik chce zwiększyć współczynnik punktualności swoich lotów nawet do 90 procent. Ale to nie wszystko. Z myślą o pasażerach ma powstać także specjalny, dedykowany zespół do obsługi roszczeń pasażerów.

Ryanair chce w dalszym ciągu oferować niskie ceny biletów lotniczych oraz zapewnić możliwie najszerszą siatkę połączeń między miastami w Europie.

„Prezent” dla spostrzegawczych pasażerów

Największym zainteresowaniem na konferencji cieszyła się zapowiedź gwarancji najniższych cen. Na czym ona polega? Jeżeli klient znajdzie tańszą taryfę na ten sam lot, linia lotnicza zwróci różnicę w cenie… a dodatkowo przekaże 5 euro na konto klienta w Ryanair. 

Rezerwowanie hoteli przez Ryanair?

Irlandzka linia lotnicza planuje także poszerzyć swoją działalność na rynku rezerwacji hotelowych (Ryanair Rooms). Zamierzeniem przewoźnika jest to, aby pasażerowie, którzy latają liniami Ryanair, rezerwowali również pokoje i noclegi za ich pośrednictwem.

Ryanair rozważa również kwestię przeniesienia swoich baz z Wielkiej Brytanii do innych krajów, ale nie zapadły jeszcze żadne decyzje w tej sprawie. 

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi