Zamknij

10 tys. zł pensji, zniżki i darmowe mieszkanie. Emirates znów rekrutuje w Polsce

Redakcja
19.10.2018 09:28
Emirates - stewardessa
fot. Shutterstock

Linia Emirates, najbardziej luksusowy przewoźnik na świecie, po raz kolejny szuka pracowników w Polsce. Najbliższe spotkania rekrutacyjne mają odbyć się w Warszawie i Krakowie jeszcze w październiku. 

Linie lotnicze Emirates stawiają na rozwój - chcą uruchomić kolejne trasy w siatce lotów i włączyć nowe maszyny - w związku z czym potrzebują więcej pracowników. Dubajski przewoźnik szuka w Polsce osób, które chciałby dołączyć do ich międzynarodowej załogi. 

Praca w Emirates: jakie wymagania?

Aby zdobyć pracę w Emirates, trzeba spełnić kilka warunków. Kandydaci muszą mieć ukończone 21 lat  oraz odpowiedni wzrost - co najmniej 160 cm. Konieczna jest również ukończona szkoła średnia oraz biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Niezwykle istotne jest też pozytywne nastawienie, sprawność fizyczna i brak tatuaży w widocznych miejscach.

Oprócz konkretnych oczekiwań dotyczących m.in. wyglądu, praca dla luksusowego przewoźnika wymaga jeszcze jednego - przeniesienia się do Dubaju, gdzie jednak każdy pracownik może liczyć na darmowe zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie.

10 tys. zł wynagrodzenia i benefity dla rodzin

Osoby, które zdobędą "wymarzoną" pracę dla dubajskich linii lotniczych mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości 9770 dirhamów, czyli mniej więcej 10 tysięcy zł, od której nie trzeba odprowadzać żadnych podatków. Ale to dopiero początek. Zapewnione jest też pełny pakiet pracowniczy. Co to oznacza w praktyce? 

Zakwaterowanie w dubajskim hotelu o wysokim standardzie, darmowy dojazd do i z pracy, opiekę lekarską (również stomatologiczną), przelot raz w roku do kraju na koszt pracodawcy, zniżki do centrów handlowych i punktów rekreacyjnych w Dubaju, a także różnego rodzaju ulgi dla rodziny i przyjaciół - w tym na bilety lotnicze. 

Zobacz także

Rekrutacje w Polsce: gdzie i kiedy?

Pierwsze spotkania rekrutacyjne odbyły się już we wrześniu w kilku polskich miastach, ale firma zorganizowała kolejne. Najbliższa rekrutacja odbędzie się 27 października w Radisson Blu Hotel w Krakowie, a kolejne 30 października w hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Chętni muszą się zjawić na miejscu już o godz. 8 rano z wydrukowanym CV w języku angielskim i aktualnym zdjęciem. Podczas spotkania trzeba liczyć z koniecznością wykonania kilku testów, m.in. językowych oraz odbycia rozmowy w j. angielskim. 

Źródło: gazeta.pl

___

RAdioZET.pl/NC