Zamknij

37 tys. PLN za podróże po świecie i jazdę na nartach? Trwa rekrutacja na pracę marzeń

Redakcja
07.09.2018 10:06
Snowboard
fot. Pixabay

To wymarzona oferta pracy dla podróżników i miłośników sportów zimowych. Poszukiwani chętni, którzy chcieliby pojeździć na nartach lub desce w najlepszych narciarskich kurortach i pochwalić się swoimi umiejętnościami w sieci. 

Zimową pracę marzeń oferują serwisy Ski.com oraz Epic Pass. Osoba, która zostanie zatrudniona, w styczniu i lutym 2019 roku będzie mogła poszusować po najlepszych stokach narciarskich na świecie. 

Wysoka pensja i podróże po 3 kontynentach

Szczęśliwy wybraniec, który zostanie zatrudniony na to stanowisko, będzie mógł podróżować po 3 kontynentach i korzystać z najlepszych stoków. Wśród miejsc, gdzie będzie można poszusować, są Whistler Blackcomb i Fernie w Kanadzie, amerykańskie kurorty Vail, Park City i Breckenridge, Verbier w Szwajcarii, Courchevel we Francji, Hakuba w Japonii, a także kurorty w Austrii i Włoszech.

Pracodawca gwarantuje pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania. Zapewnia też nowy sprzęt narciarski od najlepszych producentów, tj. Helly Hansen, Rossingol i Oakley.

Ale to nie wszystko. Największym atutem jest wysoka pensja w wysokości 10 tys. USD (37 tys. PLN) za 2 miesiące. Chętnych będzie z pewnością wiele.

Co będzie należało do głównych zadań zatrudnionej osoby? Jazda na nartach lub snowboardzie, filmowanie swoich przejażdżek po stoku i udostępnianie ich w sieci. Proste, prawda? 

Zobacz także

Jakie są wymagania i jak aplikować?

Wymagania od kandydatów są banalnie proste: zamiłowanie do podróżowania, sportów zimowych oraz dostępność od stycznia do końca lutego 2019 roku.

Aby się zgłosić, trzeba od 5 września do 15 października nagrać 60-sekundowy, kreatywny film, w którym wyjaśnicie, dlaczego to właśnie wy jesteście idealni na to stanowisko. Wideo należy następnie wrzucić na swój profil w mediach społecznościowych i podpisać go hashtagiem #EpicDreamJob.

Zobacz także

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC