Zamknij

4-letni chłopiec zawstydził pasażerkę samolotu. Nagranie obiegło sieć

Nina Czochara
12.06.2019 11:31
Chłopiec w smaolocie
fot. Facebok/Darryl Small

W czasie podróży samolotem niektórym pasażerom zdarza się zapominać o dobrych manierach. Tak było również w czasie lotu na Florydę. Czteroletni chłopiec postanowił głośno zwrócić na to uwagę. 

Czteroletni Rodney Small leciał ze swoim tatą do Orlando na Florydzie, żeby odwiedzić Disneyland. Podczas podróży powrotnej do domu w samolocie doszło do dość zabawnego incydentu, w którym główną rolę odegrał mały chłopiec. 28-letni ojciec wszystko nagrał i opublikował na swoim profilu na Facebooku. 

Chłopiec zwrócił uwagę na stopy pasażerki

Na nagraniu widać chłopca, który głośno zwraca uwagę siedzącej za nim kobiecie. Pasażerka trzymała swoje gołe stopy na jego podłokietniku. - Za mną znajdują się śmierdzące stopy - stwierdza głośno i bez żadnego skrępowania czteroletni Rodney Small. Jego ojciec ta tę sytuację zareagował głośnym śmiechem.

- Pobyt w Orlando był naprawdę udany. Ale ten mały chłopiec sprawił, że prawie umarłem ze śmiechu podczas naszego powrotu do Houston (...). Do pani, która siedziała za nami. Jeszcze raz bardzo przepraszamy - napisał ojciec 4-latka na swoim profilu na Facebooku.

Darryl Small dodał, że pasażerka przeprosiła za swoje zachowanie i zabrała stopy z podłokietnika. 

Internauci byli pod wrażeniem szczerej i asertywnej postawy czteroletniego chłopca. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy:

- "Powinien zostać ambasadorem od etykiety w tych liniach lotniczych", "Nie powinniście przepraszać. To ludzie, którzy tak robią, wykazują się brakiem kultury", "Dobrze, że chłopiec umie walczyć o swoje już w tak młodym wieku". 

Zobacz także

___

RadioZET.pl/NC