Zamknij

Podróże po świecie i 500 tys. zł wynagrodzenia? Trwa rekrutacja na pracę marzeń

Redakcja
05.02.2019 15:21
Turystka
fot. Pixabay

Podróże po całym świecie i wysokie zarobki? Taką ofertę przedstawiła firma Royal Caribbean, która szuka do pracy podróżnika, który będzie gotowy na rejs dookoła świata i zna się dobrze na social mediach. Oferowane wynagrodzenie to niemal pół miliona złotych za kilka miesięcy.

Kochasz podróże i nie masz problemu z obsługą Instagrama? Ta praca jest dla Ciebie. Oprócz odkrywania różnych zakątków świata oferują prawie pół miliona złotych. 

Rejs dookoła świata i szukanie atrakcji

Firma Royal Caribbean oferuje nowo zatrudnionemu pracownikowi rejs dookoła świata z przystankami m.in. na Karaibach, Alasce, Osace w Japonii czy przy fiordach Norwegii. Oczywiście nie zapomniano o odpowiednim wynagrodzeniu - za pracę przez 4 miesiące wybrana osoba otrzyma równowartość 489 tys. złotych.

Co będzie należało do zadań podróżnika? Ciągłe podróże w terminie od maja do końca sierpnia 2019 roku, wyszukiwanie najciekawszych atrakcji dla klientów linii Royal Caribbean w czasie postojów na lądzie oraz publikowanie zdjęć i dzielenie się wrażeniami w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie.

Zobacz także

Jakie są wymagania wobec nowego pracownika? Trzeba mieć ukończone 21 lat, ważny paszport, sporo wolnego czasu i biegle poruszać się po świecie Instagrama.

Jak aplikować? Należy zamieścić na Instagramie swoje ulubione zdjęcie i film z podróży. Te same materiały trzeba wrzucić jeszcze na Instastories i IGTV, do wszystkich dodając hasztag #ShoreExplorer i oznaczając @RoyalCaribbeanUK. Na wyniki rekrutacji należy czekać do 15 kwietnia.

Zobacz także

Źródło: Wprost.pl

___

RadioZET.pl/NC