Zamknij

Pamiętasz autobus Spice Girls z filmu "Spice World"? Teraz możesz zarezerwować w nim nocleg

05.03.2021 13:02
Airbnb. Pamiętasz autobus Spice Girls z filmu "Spice World"? Teraz możesz zarezerwować w nim nocleg
fot. Rex Features/EAST NEWS

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów grupy Spice Girls - teraz można zarezerwować nocleg w odnowionym, oryginalnym autobusie z filmu "Spice World". Jego dodatkową zaletą jest lokalizacja. Goście mają piękny widok na przystań na malowniczej wyspie Isle of Wight na południu Wielkiej Brytanii.

Isle of Wight to przepiękna wyspa należąca do archipelagu Wysp Brytyjskich, oddzielona od brytyjskiego wybrzeża cieśniną Solent. Oprócz widoków, miejsce to przyciąga turystów jeszcze z jednego powodu - znajduje się tam oryginalny Spice Bus. Zaparkowany jest w przystani na rzece Medina, około 3 km od centrum miasteczka Newport. Nocleg w tym wyjątkowym obiekcie można zarezerwować poprzez popularny portal Airbnb.

Zarezerwuj nocleg w oryginalnym autobusie Spice Girls [ZDJĘCIA]

Obiekt noclegowy jest oryginalnym Spice Busem, który fani zespołu znają z filmu "Spice World". Zmienione zostało - przy współpracy z wyjątkowymi projektantami - jedynie jego wnętrze, dzięki czemu można teraz zarezerwować tam nocleg.

Właścicielka obiektu jest wielką fanką Spice Girls, dlatego w autobusie starała się zawrzeć jak najwięcej drobnych akcentów inspirowanych dziewczynami z zespołu oraz ich muzyką.

Spice Bus ma dwa piętra i jest w stanie pomieścić maksymalnie trzy osoby - dwoje gości może spać na łóżku podwójnym, natomiast jedna ma do dyspozycji pojedynczą kanapę. W tylnej części autobusu znajduje się przestronna część wypoczynkowa ze stołem i wygodnymi krzesłami. Można tam zrelaksować się przed telewizorem lub posłuchać muzyki na kultowym odtwarzaczu CD. Na piętrze zlokalizowana jest natomiast sypialnia, a także garderoba i toaletka. 

Warto zaznaczyć, że w autobusie nie znajdziemy kuchni (znajduje się tam tylko mała lodówka) ani łazienki. Można jednak z nich skorzystać w pawilonie, przy którym ustawiony jest ten wyjątkowy obiekt. 

Jedna noc w hotelu dla 3 gości wyniesie dokładnie 237 dolarów, czyli około 910 zł. Nocleg można zarezerwować poprzez popularny portal Airbnb pod tym LINKIEM.

RadioZET.pl/Airbnb.co.uk/Wakacyjnipiraci.pl