Zamknij

Airbnb rozszerza swoją ofertę. Będzie sprzedawać "wycieczki pełne przygód"

Nina Czochara
14.06.2019 11:20
Safari
fot. Shutterstock

Adventure Airbnb - to nowa usługa oferowana przez znany serwis internetowy oferujący tani wynajem apartamentów. Oferta, obejmująca ponad 200 wycieczek, jest skierowana przede wszystkim do miłośników przygód i ekstremalnych przeżyć. Do wyboru m.in. trekking śladami lwów, szukanie śladów UFO czy kemping na zboczu klifu.  

Airbnb rozszerza swoją ofertę i tworzy kolejną platformę – Adventures. Zainteresowani będą mogli skorzystać z zindywidualizowanych, kilkudniowych wypraw dla ludzi poszukujących emocjonujących przeżyć. Porzuć utarte szlaki i przeżyj niezwykłe wyprawy na całym świecie. Te wycieczki dla małych grup trwają od 2 do 10 dni. Zakwaterowanie, posiłki i zajęcia są wliczone w cenę – już od 99 USD  napisano na stronie. 

Airbnb: wycieczki szyte na miarę

Jakie wycieczki można odnaleźć w ofercie Airbnb Adventures? Na przykład 5-dniowy trekking śladami dzikich zwierząt z wojownikami z plemienia Samburu w Kenii (od 1939 zł od osoby), kemping na zboczu klifu w stanie Kolorado (1000 dolarów od osoby), 5-dniową wyprawę na Madagaskar (11 611 zł od osoby) albo 7-dniową wycieczkę na Wyspy Wielkanocne (10440 PLN od osoby). Wszystkie wyprawy są prowadzone przez miejscowych touroperatorów.

Airbnb Adventures
fot. airbnb.pl/experiences

W cenę wycieczki wliczone są jedzenie, noclegi i różnorodne aktywności. Za koszty transportu, czyli bilety lotnicze, trzeba zapłacić z własnej kieszeni. 

Łącznie serwis Airbnb, w ramach platformy Adventures, na początek zaoferuje 200 wycieczek w 40 krajach świata.

Zobacz także

Zobacz także

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC