Zamknij

Awantura na pokładzie samolotu. Agresywna pasażerka pluła i walczyła z personelem

15.07.2021 12:16
Samolot
fot. Shutterstock

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na pokładzie linii Delta Air Lines. Personel pokładowy poprosił jedną z pasażerek o założenie maseczki i to wzbudziło w niej agresję. Kobieta zaatakowała stewardessy. Jeszcze na lotnisku we Florydzie została wyprowadzona z samolotu i trafiła do aresztu.

Kilka dni temu na jednym z amerykańskich lotnisk miał miejsce przykry incydent. Jedna z pasażerek samolotu przewoźnika Delta Air Lines wszczęła na pokładzie awanturę po tym, kiedy została poproszona o założenie maseczki ochronnej.

Nie dość, że nie wykonała polecenia, zaatakowała personel. W dodatku pluła na osoby zajmujące siedzenia obok niej. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy, którzy wyprowadzili agresywną pasażerkę. Trafiła ona do aresztu.

Awantura na pokładzie samolotu. Agresywna pasażerka pluła i walczyła z personelem

Na pokładzie samolotu Delta Air Lines, który startował w ostatnich dniach z lotniska Southwest Florida, doszło do awantury. Stewardessy poprosiły jedną z pasażerek o to, aby założyła maseczkę ochronną. Kobiecie nie spodobało się to polecenie i wszczęła kłótnię.

23-letnia Adelaide Schrowang odmówiła założenia maski i zaczęła się zachowywać agresywnie. Kłóciła się z personelem pokładowym, a także pluła na współpasażerów. Kapitan osobiście pofatygował się, żeby wyprosić ją z samolotu. Nie spełniła jego żądania.

Do samolotu wezwano służby, które wyprowadziły podróżną. Policjanci nie mogli sobie z nią poradzić, więc zakuli ją w kajdanki. Do sieci trafiło nagranie z zatrzymania pasażerki. Musiała opuścić samolot, a następnie trafiła do aresztu.

Zagraniczne media podają, że podczas podróży do więzienia nadal się awanturowała z funkcjonariuszami.

Źródło: Onet, Daily Mail