Zamknij

Awantura na pokładzie. Pasażerka wpadła w szał, bo nie dostała napoju

Nina Czochara
01.04.2019 10:13
TAP Portugal
fot. Shutterstock

Pasażerka linii lotniczych TAP Portugal urządziła na pokładzie awanturę, ponieważ nie dostała napoju, jaki sobie zażyczyła. "Krzyczała i wyglądała niemal jak demon" - przyznał w wywiadzie jeden z pasażerów przebywających na pokładzie. 

Choć sytuacja miała miejsce 9 marca, dopiero teraz filmik wyciekł do sieci. Do niecodziennego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu linii TAP Portugal lecącego z Lizbony do Malagi. Niedługo po starcie pijana pasażerka pochodząca z Hiszpanii poprosiła o puszkę Pepsi. Kiedy poinformowano ją, że nie mają aktualnie tego napoju, kobieta wpadła w szał.

Pasażerka zrobiła awanturę z powodu... Pepsi

Załoga samolotu wyjaśniła pasażerce, że podczas rejsu będzie serwowała wyłącznie sok owocowy. Kobieta po otrzymaniu takiej odpowiedzi, zaczęła głośno krzyczeć. 

- "Weszła na fotel, jej twarz była czerwona. Wyglądała jak demon. Była najgorszym pasażerem, jakiego kiedykolwiek widziałem na pokładzie, a dużo latam" - przyznał jeden z mężczyzn przebywających na pokładzie. 

Mężczyzna dodał, że kobieta była pijana już przed wejściem na pokład. Miała nawet problem z samodzielnym staniem. Z zeznań świadków wynika także, że kobieta tak bardzo upierała się przy Pepsi, ponieważ chciała ją wymieszać z trunkiem. Następnie wdała się w kłótnie ze stewardesą o włożenie torby do luku bagażowego. Okazało się, że w bagażu podręcznym miała piersiówkę.

- "Była pijana, agresywna i rzucała jedzeniem. Nie zwracała uwagi na procedury bezpieczeństwa linii lotniczych" - poinformowała stewardesa. Po wylądowaniu załoga lotu wezwała policję. Pasażerka została zatrzymana. Kapitan powiedział także kobiecie, że ma dożywotni zakaz latania samolotami należącymi do linii TAP Portugal.

Przeczytaj także:

• Obrażała innych pasażerów na pokładzie. Musiała opuścić samolot tuż przed startem

• Awantura na pokładzie. Pijana pasażerka zaczęła grozić załodze

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC