Zamknij

Awantura na pokładzie. Pijana pasażerka zaczęła grozić załodze

Redakcja
19.11.2018 11:24
Pijana pasażerka
fot. YouTube/screen

Pijana pasażerka zrobiła awanturę załodze samolotu Air India po tym, jak odmówiono jej podania kolejnej butelki wina. Kobieta zaczęła grozić pracownikom linii lotniczej, że zostaną rozstrzelani przez Irlandzką Armię Republikańską (IRA).

Do zdarzenia doszło na pokładzie samolotu linii Air India lecącego z Bombaju do Londynu. Głośną awanturę wywołała jedna z pasażerek klasy biznes. 

Pijana kobieta sterroryzowała załogę

Jak relacjonował jeden ze współpasażerów w wywiadzie dla "The Sun": - Kobieta po wypiciu kilku kieliszków wina poszła do toalety i zapaliła papierosa, ale niestety nie zadziałał wykrywacz dymu. Wróciła na swoje miejsce, dopiła butelkę i zamówiła kolejną. Kiedy jej odmówiono, popchnęła wózek i zaczęła grozić załodze.

Skandaliczne zachowanie pijanej pasażerki nagrał i opublikował w internecie jeden z członków załogi. Na nagraniu widać, jak agresywna kobieta (pochodząca z Irlandii) chodzi po pokładzie, wymachuje rękami i obraża członków załogi. "Jestem międzynarodowym prawnikiem ds. kryminalnych! Pier*** prawniczką" - wykrzykuje kilkukrotnie. "Reprezentuję ludzi wszystkich nacji, wszystko za darmo! A wy nie możecie mi dać pier*** kieliszka wina?" - słychać na filmiku. W końcu prawniczka grozi załodze, że zostaną zastrzeleni przez IRA. Nie oszczędza też współpasażerów.

Załodze samolotu, pomimo trudnej sytuacji i wielu obelg pod ich adresem, udało się zachować stoicki spokój. Po wylądowaniu na lotnisku Heathrow agresywna pasażerka miała zostać zatrzymana.

Źródło: fakt.pl

Przeczytaj także:

Pijany pasażer zaatakował stewardessę. Samolot przymusowo lądował 

• Skandal na lotnisku. W ostatniej chwili zatrzymali pijanego pilota 

___

RadioZET.pl/NC