Zamknij

Huśtawka pośrodku dżungli. Niesamowita atrakcja na Bali

Nina Czochara
06.03.2020 14:09
Huśtawka na Bali
fot. Shutterstock

Ta niesamowita atrakcja dostarczy nie tylko spektakularnych widoków, ale też dreszczyku emocji. Bali Swing znajduje się w miasteczku Ubud słynącym z pół ryżowych. Właśnie w otoczeniu zielonych tarasów, a właściwie wysoko nad nimi, zawisły niezwykłe huśtawki.

W ostatnim czasie atrakcja cieszy się ogromną popularnością wśród odwiedzających. Nic dziwnego - krajobrazy z tego miejsca zapierają dech w piersiach. 

Bali. Huśtawki nad tarasami ryżowymi

Bali Swing - tak nazywa się ta niezwykła huśtawka, która kusi turystów z różnych zakątków świata. Media społecznościowe pełne są zdjęć i filmików ukazujących turystów, którzy "bujają" się nad zieloną przepaścią. 

Do dyspozycji odwiedzających jest tak naprawdę siedem huśtawek - 3 pojedyncze, 2 podwójne, 1 w formie łóżka i jedna dla wielbicieli adrenaliny na najwyższym poziomie. Atrakcja dostępna jest dla turystów każdego dnia od 8.00 - 17.00 (ostatnie wejście). Koszt "biletu" dla jednej osoby to około 35 dolarów. 

Bali Swing znajduje się w miasteczku Ubud usytuowanym wśród pól ryżowych, w stromych wąwozach w centralnej części podnóża Gianyar Regency. Miasto położone jest też niedaleko lotniska na Bali i stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania innych części wyspy. Ubud uznaje się za kulturalne serce wyspy Bali i centrum rzemiosła. To tradycyjne miasteczko jest też siedzibą jednej z królewskich rodzin na Bali. 

ZOBACZ TAKŻE: 

• Niezwykła huśtawka... na krańcu świata

• Ścieżka rowerowa w koronach drzew. Niesamowita atrakcja w Belgii

• Trasa rowerowa biegnąca przez środek jeziora. Ta atrakcja bije rekordy popularności

___

RadioZET.pl/NC