Zamknij

Bezpośrednie loty z Polski na Seszele już na początku 2022 roku. Bilety trafiły do sprzedaży

18.11.2021 14:11
Bezpośrednie loty z Polski na Seszele już na początku 2022 roku. Bilety trafiły do sprzedaży
fot. SHUTTERSTOCK

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników egzotycznych kierunków - na początku 2022 roku rusza bezpośrednie połączenie ze stolicy Polski na Seszele. Bilety na samolot trafiły już do sprzedaży.

O uruchomieniu bezpośrednich lotów z Polski na Seszele pisaliśmy jeszcze na początku października. Wtedy jednak nie było wiadomo, czy te zapowiedzi uda się zrealizować. Polska nie posiadała wówczas umowy regulującej ruch lotniczy między naszym krajem a Seszelami. To się jednak zmieniło, a co za tym idzie - uruchomienie nowej trasy nabrało realnego wymiaru. 

Bezpośrednie loty z Polski na Seszele już na początku 2022 roku

Do tej pory podróże samolotem z Polski na Seszele były możliwe z co najmniej z jedną przesiadką, na przykład w Dubaju. Już niebawem jednak się to zmieni. W sobotę 15 stycznia 2022 zainaugurowane zostanie połączenie z Warszawy na Mahę, największą wyspę archipelagu Seszeli, położoną w zachodniej części Oceanu Indyjskiego.

Na razie do sprzedaży trafiły bilety lotnicze na rejsy od stycznia do 30 kwietnia. Później seszelski przewoźnik, na podstawie wyników przewozowych, podejmie decyzję o ewentualnym kontynuowaniu lotów. Obecnie linie twierdzą, że połączenie między Polską a wyspą Mahe ma mieć charakter stały.

Zobacz także:  Wizz Air obniży ceny biletów lotniczych. Zimowe podróże będą tańsze

Jak podaje portal pasazer.com, loty z Warszawy na Seszele będą odbywać się dwa razy w tygodniu - w każdą środę oraz soboty. Rejs potrwa około 10 godzin, uwzględniając w tym międzylądowanie w Kairze w celu uzupełnienie paliwa. 

Seszele składają się ze 115 granitowych i koralowych wysepek rozrzuconych na oceanie, około 1600 km od wschodnich wybrzeży Afryki. Zachwycają pięknem i bogactwem krajobrazu. To idealne miejsce na błogi relaks i podziwianie niepowarzalnej natury.

RadioZET.pl/pasazer.com