Zamknij

Black Friday 2019. Tanie loty i promocje w liniach lotniczych

Nina Czochara
27.11.2019 13:13
Bilety lotnicze
fot. Shutterstock

Black Friday to doskonała okazja dla wszystkich wielbicieli zakupów i promocji. Znajdą też coś dla siebie łowcy tanich biletów lotniczych. Promocje dla pasażerów przygotowały linie Ryanair, LOT czy ukraiński przewoźnik UIA. 

Black Friday to coroczne święto, na które łowcy przecen czekają z niecierpliwością. Linie lotnicze dołączyły również do corocznej akcji Black Friday i już wystartowały ze swoimi promocjami. 

Black Friday w Ryanair

Ryanair również przyłączył się do wyprzedaży w ramach Black Friday. "Cyber Tydzień" trwa od niedzieli, 24 listopada.  Każdego dnia w puli są inne kierunki i terminy (promocja trwa do północy każdego dnia). Bilety można kupić nawet za kilkanaście złotych. Wyloty odbywać mogą się z lotnisk w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Olsztynie, Szczecinie, Rzeszowie i Bydgoszczy. Promocją nie są objęty loty z i do Warszawy.

W ramach Black Friday można kupić tanie bilety z kilku lotnisk w Polsce, m.in. do Barcelony, Majorki, Paryża, Oslo, Lizbony, Mediolanu, Rzymu, Malty, Aten czy Lwowa. Szczegóły promocji znajdują się na stronie Ryanaira.

Zobacz także

Black Friday w LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowały specjalną ofertę na Black Week, która obowiązuje od 25 do 30 listopada. Bilety na loty w wybranych terminach do Europy i Bliskiego Wschodu można kupić ze zniżką do 15 proc., a do Ameryki Północnej i Azji do 10 proc. taniej. Akcja będzie obejmowała loty od stycznia do 31 marca 2020 roku. 

Polski przewoźnik podał na swojej stronie internetowej informacje i zasady dot. rezerwacji biletów.

Promocja dotyczy

:

  • lotów po Europie**, do Bejrutu, Erywania, Tbilisi i Nur-Sułtanu w terminie: 10.01.2020 - 31.03.2020 - kod: BLACKWEEK15
  • lotów do Ameryki Północnej, Pekinu i Tokio w terminie: 10.01.2020 - 31.03.2020 - kod: BLACKWEEK10
  • lotów do Seulu, Kolombo, Delhi i Singapuru w terminie: 01.02.2020 - 31.03.2020 - kod: BLACKWEEK10A

1. Okres na dokonanie rezerwacji: 25.11.2019–30.11.2019
2. Podstawę naliczenia zniżki od taryfy publikowanej na stronie www.lot.com stanowi kod rabatowy (jak powyżej).
3. Zniżka dotyczy wartości taryfy, nie obejmuje opłat dodatkowych.
4. Kod rabatowy należy wpisać w pole "kod promocyjny" przed wyszukaniem rejsu.
5. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.
6. Zniżka ma zastosowanie na rejsy operowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.
7. Zniżka dotyczy podróży w obie strony w LOT Economy Class.

Zobacz także

Black Friday w UIA

Tanie loty lokalne, po Europie, do Azji, a może Ameryki Północnej? W ramach Black Friday promocje przygotowały również ukraińskie linie lotnicze UIA. W przypadku tego przewoźnika akcja rozpoczyna się 25 listopada i trwa do 2 grudnia 2019 roku. Obejmuje podróże w okresie od 15 stycznia – 19 marca 2020 roku.

Promocja jest naprawdę atrakcyjna – bilety lotnicze mogą być nawet 50 proc. tańsze, w dodatku na większości dostępnych tras w siatce UIA. Zniżka dotyczy taryf Economy Lite, Economy Premium i Business.

Liczba biletów w ramach Black Friday jest ograniczona. Oferty ukraińskich linii lotniczych są bardzo ciekawe i cieszą się sporym zainteresowaniem wśród podróżnych, dlatego warto trzymać rękę na pulsie. Szczegóły promocji na stronie przewoźnika. 

ZOBACZ TAKŻE: Ruszył zimowy rozkład lotów. Kilkadziesiąt nowych tras z Polski [LISTA]

___

RadioZET.pl/NC