Zamknij

Ryanair rozdaje darmowe bilety z okazji Black Friday 2020! Oferta ma jeden haczyk

27.11.2020 08:27
Ryanair
fot. Shutterstock

Z okazji Black Friday 2020 Ryanair przygotował dla swoich klientów atrakcyjną ofertę. Linia lotnicza oferuje darmowe bilety, ale żeby je dostać, trzeba spełnić jeden warunek. Jaki? Koniecznie sprawdźcie.

Ryanair regularnie kusi swoich fanów ciekawymi promocjami, dzięki którym mogą nabyć bilety lotnicze w bardzo niskich cenach. Jakiś czas temu pisaliśmy, że irlandzki przewoźnik sprzedaje aż 10 000 biletów po 19 zł. Oferta dotyczyła jednak lotów wyłącznie do końca listopada.

Teraz marka przygotowała kolejną kuszącą propozycję dla klientów - tym razem z okazji Black Friday 2020! W święto zakupów Ryanair rozdaje darmowe bilety. Jednak w ofercie tkwi haczyk. Co zrobić, żeby otrzymać taki bonus? Mamy dla was wszystkie informacje.

Black Friday 2020 w Ryanair: linia rozdaje darmowe bilety lotnicze

Black Friday 2020 w Ryanair to doskonała okazja do tego, żeby zaopatrzyć się w bilety lotnicze w dobrej cenie. Irlandzki przewoźnik słynie z tanich przelotów do wielu europejskich krajów, ale teraz oferuje swoim klientom coś specjalnego.

W tym roku Black Friday w Ryanair upływa pod znakiem... darmowych biletów. Linia lotnicza przygotowała bowiem promocję, dzięki której co drugi bilet dostaniesz gratis. Jak to działa? Wystarczy, że kupisz 1 bilet w taryfie Value, a drugi na ten sam lot otrzymasz za 0 zł! Wygląda więc na to, że osoba, którą chciałbyś zabrać ze sobą, poleci całkowicie za darmo!

Promocja z okazji Black Friday 2020 w Ryanair jest ograniczona i można z niej skorzystać w piątek 27 listopada. Dotyczy ona lotów na ponad 1700 trasach w ramach całej siatki połączeń. Chodzi jednak o podróże, które odbędą się w okresie od 1 grudnia 2020 do 27 marca 2021 roku. Zatem macie trochę czasu na to, żeby wykorzystać te bilety.

Jak skorzystać z promocji? Musicie wyszukać interesujący was lot i dokonać rezerwacji dla min. 2 osób. W procesie kupowania pojawi się opcja "Kupujesz jeden, drugi masz za darmo".

Skorzystacie?