Zamknij

Black Friday 2021 w LOT. Wielka promocja na wszystkie bilety lotnicze

25.11.2021 12:11
LOT - samolot
fot. Michal Adamowski/Reporter/East News

PLL LOT z okazji Black Friday 2021 przygotowały wielką wyprzedaż dla swoich klientów. Narodowy przewoźnik w ramach Black Week oferuje przez cały tydzień 15 proc. zniżki na wszystkie połączenia. Promocja obejmuje zarówno loty po Polsce, jak i te europejskie oraz międzykontynentalne. Przedstawiamy szczegóły dotyczące tej akcji. 

Black Friday to coroczne "święto", na które łowcy promocji czekają z niecierpliwością. Linie lotnicze również dołączyły do popularnej akcji "Czarnego Piątku" i wystartowały ze swoimi wyprzedażami.

Ciekawą ofertę przygotowały Polskie Linie Lotnicze LOT. Narodowy przewoźnik postanowił urządzić Black Week, dzięki czemu klienci już teraz mogą korzystać z rabatu naliczanego na wszystkie połączenia.

Black Week. LOT obniżył ceny biletów lotniczych

Polskie Linie Lotnicze kuszą klientów przez cały tydzień. Black Week w LOT to 15 proc. zniżki na wszystkie połączenia. Promocja obejmuje loty po Polsce, do Europy, Ameryki Północnej, Azji lub na Bliski Wschód. Akcja potrwa do poniedziałku, 29 listopada włącznie.

Warto podkreślić, że promocja obejmuje loty w wybranym terminie. Oferta Black Week dotyczy podróży w terminie od 10 stycznia do 26 marca 2022 roku. Taniej nie kupimy więc biletów na okres świąteczny czy długi weekend styczniowy.

Oprócz tego, jak czytamy na stronie LOT, zniżka w ramach "Czarnego Tygodnia" nie łączy się z innymi promocjami, dotyczy podróży w obie strony w LOT Economy Class i nie obejmuje opłat dodatkowych.

Black Friday 2021 w liniach lotniczych

LOT jest jedną z wielu linii lotniczych, które przygotowały specjalne wyprzedaże z okazji Black Friday. Ryanair trwa promocja o nazwie CyberTydzień. Każdego dnia na klientów czeka inna oferta. W poniedziałek linia oferowała bilety lotnicze za 39 złotych. W środę klienci mogli kupić loty z 10 proc. zniżką. W czwartek ruszyła błyskawiczna wyprzedaż biletów w cenie od 59 złotych. 

Na podobną akcję zdecydowała się  linia Wizz Air – w tym tygodniu wystartował Pink Week. Każdego dnia z okazji "Tygodnia Wyprzedaży" na klientów węgierskiej linii czeka nowa promocja. We wtorek węgierskie linie oferowały 20 proc. rabatu na wybrane połączenia, a w środę 25 proc. zniżki na wybrane loty na Bliski Wschód.