Zamknij

Black Friday 2021 w Wizz Air. Linie lotnicze wystartowały z akcją Pink Week

23.11.2021 12:21
Black Friday 2021 w Wizz Air. Linie lotnicze wystartowały z akcją Pink Week
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Linie lotnicze Wizz Air właśnie wystartowały z wyjątkową promocją z okazji Black Friday 2021. W ramach Pink Week, bo pod takim hasłem organizowana jest wyprzedaż, bilety na wybrane loty można kupić ze zniżką w wysokości 20 procent. Sprawdzamy szczegóły oferty.

Black Friday to nieoficjalne święto zakupów, na które łowcy rabatów czekają przez cały rok. Z tej okazji setki sklepów stacjonarnych i internetowych, a także linie lotnicze organizują wyjątkowe promocje dla stałych i nowych klientów. Z reguły wyprzedaże trwają przez jeden dzień. Węgierski przewoźnik Wizz Air postanowił jednak pójść o krok dalej i wystartował z akcją Pink Week, w ramach której promocje będą ogłaszane przez cały tydzień.

Pink Week w Wizz Air. Linie lotnicze organizują promocje z okazji Black Friday 2021

Pink Week w Wizz Air właśnie wystartował. We wtorek 23 listopada ogłoszona została pierwsza oferta zniżki w ramach Różowego Tygodnia. Stali i nowi klienci linii mogą uzyskać 20 procent rabatu na wybrane loty do "najlepszych miejsc, w których można złapać słońce zimą". Jak to zrobić?

Zasady promocji w Wizz Air są bardzo proste. Wystarczy zarezerwować lot do 23 listopada do godziny 23:59. Zniżką w wysokości 20 procent objęte są wybrane rejsy dostępne na oficjalnej stronie internetowej węgierskiego przewoźnika oraz w aplikacji mobilnej WIZZ. Co istotne, rabat dotyczy ceny biletu lotniczego, z wyłączeniem opłaty administracyjnej. 

Zobacz także:  Wyspy Kanaryjskie zaostrzają przepisy. Wjazd tylko z paszportem covidowym

Warto również wspomnieć, że okres podróży jest ograniczony. Loty, które zostaną zakupione w ramach promocji, muszą zakończyć się przed 26 marca 2022 roku. 

Przypominamy, że każdy pasażer linii lotniczej Wizz Air może zabrać ze sobą na pokład samolotu jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 40 x 30 x 20. Musi się on mieścić pod fotelem. Bagażem podręcznym może być na przykład torba na laptopa, damska torebka lub mały plecak.

Zobacz także:  Do Hiszpanii i Portugalii przyszła zima. Drogi są nieprzejezdne przez obfite opady śniegu

RadioZET.pl