Zamknij

Black Friday w liniach lotniczych. Bilety już od 19 złotych!

Redakcja
20.11.2018 17:16
Ryanair
fot. Shutterstock

Wielkimi krokami zbliża się Black Friday, czyli dzień, na który czekają wszyscy łowcy promocji. Linie lotnicze również postanowiły przyłączyć się do tej wielkiej akcji. Obniżek cen biletów można spodziewać się w liniach Ryanair, LOT czy ukraińskiego przewoźnika UIA.

Black Friday w tym roku wypada 23 listopada. W wielu krajach jest to najbardziej dochodowy dla sprzedawców dzień w roku. Od kilku lat "celebrowany" jest także w Polsce. Linie lotnicze również dołączyły do corocznej akcji z okazji Czarnego Piątku i już wystartowały ze swoimi promocjami.

Black Friday w Ryanair – tydzień tanich biletów

Ryanair promocję zaczął już w poniedziałek, 19 listopada, wprowadzając tygodniową wyprzedaż biletów – tzw. Cyber Week. Cała akcja ma trwać do 26 listopada.

Każdego dnia obowiązuje promocja na inne trasy. Aby z niej skorzystać, trzeba dokonać rezerwacji danego dnia do północy. Ryanair zapewnia, że codziennie będzie dorzucał do puli nowe promocyjne bilety. Warto się spieszyć, bo bilety bardzo szybko znikają. Nic dziwnego, ceny biletów rozpoczynają się już od 19 złotych.

W ramach „Czarnego Piątku”, we wtorek, można kupić tanie bilety z kilku lotnisk w Polsce, m.in. do Barcelony, Majorki, Paryża, Oslo, Lizbony, Mediolanu, Rzymu, Malty, Aten czy Lwowa. Szczegóły promocji znajdują się na stronie Ryanaira.

Zobacz także

Black Friday w LOT – 15 proc. zniżki na loty po Europie

Linia LOT „Czarny Piątek” zamieniła w „Czarny Tydzień”. Specjalna oferta na Black Friday obejmuje 15 proc. zniżki na loty do Europy i 10 proc. zniżki na loty do Toronto, Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles i Singapuru.

Polski przewoźnik wystartował ze swoją promocją 19 listopada. Akcja potrwa do poniedziałku, 26 listopada, i będzie obejmowała loty w terminie od 15 stycznia do 31 marca 2019.

LOT podał na swojej stronie zasady rezerwacji biletów:

 1. Podstawę naliczenia zniżki od taryfy na stronie przewoźnika stanowi kod rabatowy:
  – BLACKFRIDAY15 dla lotów do Europy
  – BLACKFRIDAY10 dla lotów do Toronto, Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles oraz Singapuru.
 2. Zniżka dotyczy wartości taryfy, nie obejmuje opłat dodatkowych. Nie łączy się również z innymi promocjami.
 3. Kod rabatowy należy wpisać w pole „kod promocyjny”.
 4. Kod rabatowy ważny jest do 26 listopada 2018 i dotyczy podróży od 15 stycznia 2019 do 31 marca 2019.
 5. Zniżka ma zastosowanie na rejsy operowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.
 6. Zniżka dotyczy podróży w obie strony w LOT Economy Class.
 7. Oferta dotyczy wylotów z Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Lublina, Wrocławia oraz Zielonej Góry.

Zobacz także

„Czarny Piątek” w UIA – bilety nawet 50 proc. tańsze

W ramach Black Friday promocje przygotowały również ukraińskie linie lotnicze UIA. W przypadku tego przewoźnika akcja rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli – od 23-25 listopada.

Promocja jest naprawdę atrakcyjna – bilety lotnicze mogą być nawet 50 proc. tańsze, w dodatku na większości dostępnych tras w siatce UIA.

Loty lokalne, po Europie, do Azji, a może Ameryki Północnej? Oferta jest bardzo ciekawa i z pewnością będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem, dlatego warto trzymać rękę na pulsie. Szczegóły promocji na stronie przewoźnika.

Źródło: ryanair.com, lot.com, flyuia.com, gazeta.pl

___

RadioZET.pl/NC