Zamknij

Błyskawiczna wyprzedaż w Ryanair. Bilety lotnicze na jesienne podróże od 39 zł

15.10.2021 12:54
Ryanair
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Tania linia lotnicza przygotowała kolejną promocję dla fanów podróżowania. Tym razem oferuje jesienne loty już od 39 zł. Sprawdźcie szczegóły wyprzedaży i koniecznie wybierzcie się na wycieczkę jeszcze w listopadzie tego roku.

Ryanair uruchomił błyskawiczną wyprzedaż dla swoich klientów. Od kilku tygodni marka regularnie rozpieszcza nas akcjami promocyjnymi i niskimi cenami, ale rzadko te kwoty są aż tak kuszące. Tym razem bowiem możecie kupić wejściówki do samolotów przewoźnika już od 39 zł.

Jeżeli zastanawialiście się nad jesiennym urlopem, to doskonały moment na podjęcie w tym zakresie decyzji. Wszystko dlatego, że oferta irlandzkiej linii lotniczej jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.

Błyskawiczna wyprzedaż w Ryanair. Bilety lotnicze na jesienne podróże od 39 zł

Ryanair uruchomił wielką i błyskawiczną wyprzedaż biletów lotniczych. Tylko dzisiaj (15.10) możecie nabyć je już od 39 zł. Tak niskie ceny nie zdarzają się często, dlatego warto pomyśleć o zakupieniu wejściówek i jesiennej podróży.

Irlandzki przewoźnik po raz kolejny wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i tym razem proponuje im listopadowe loty za grosze. Warto o tym pamiętać - kupione w promocji bilety obowiązują wyłącznie na podróże realizowane w listopadzie.

Zastanawiacie się, gdzie możecie lecieć z Ryanairem taniej? Przede wszystkim oferta dotyczy wszystkich polskich lotnisk, które obsługują markę - m.in. Warszawy, Gdańska, Krakowa czy Lublina. A już od 39 zł polecicie do Budapesztu, Londynu, na Kretę, do Palermo, Pizy, Pragi, Lwowa czy Kijowa.

Skusicie się na skorzystanie z takiej promocji?