Zamknij

Bójka na pokładzie samolotu do Los Angeles. Agresywnych podróżnych rozdzielała policja [WIDEO]

08.11.2021 12:07
Samolot
fot. Shutterstock

Na pokładzie samolotu linii Delta Air Lines, który leciał do Los Angeles, miało miejsce niebezpieczne zdarzenie. Pomiędzy dwoma pasażerami doszło do poważnej bójki. Mężczyzn musiała rozdzielać policja. Do sieci trafiło nagranie ukazujące zajście.

Pasażerowie podróżujący ostatnio samolotem linii Delta Air Lines do Los Angeles byli świadkami przykrego wydarzenia na pokładzie. Między dwoma mężczyznami doszło do awantury, która zakończyła się użyciem siły fizycznej.

Całe zajście zostało nagrane przez innych podróżników, a następnie materiał opublikowała m.in. amerykańska stacja telewizyjna Fox Business. Na wideo widać bójkę pasażerów - jeden z nich jest tutaj poważnie poraniony. Na pokład maszyny wezwano policję, która rozdzieliła turystów.

Zobacz także: Samochód obsługi wjechał w samolot na płycie lotniska. Zostawił w nim dużą dziurę

Bójka na pokładzie samolotu do Los Angeles. Agresywnych podróżnych rozdzielała policja

Na pokładzie samolotu linii Delta Air Lines doszło ostatnio do bójki. Maszyna miała odlecieć do Los Angeles, ale jej podróż została opóźniona o 30 minut przez to, że doszło tutaj do awantury między dwoma pasażerami.

W całym zajściu brali udział 30-letni Amerykanin i 43-letni Niemiec. Ten pierwszy siedział w rzędzie przed drugim podróżnym. Jak tylko panowie zajęli swoje miejsca, 43-latek wsadził coś do kieszeni fotela przed sobą. I tym samym zdenerwował 30-latka. Jak podaje portal Onet, wówczas ten siedzący z tyłu otrzymał pierwszy cios.

Całą bójkę nagrali świadkowie zdarzenia. Następnie materiał trafił m.in. do sieci. Okazało się, że musiała interweniować policja, bo sytuacja między dwoma podróżnymi zrobiła się naprawdę niebezpieczna. Jeden z nich na nagraniu jest mocno pokiereszowany.

Funkcjonariusze wyprowadzili z samolotu młodego Amerykanina. Nie chciał on słuchać ich poleceń i dodatkowo zniszczył radiowóz. Przez to też usłyszał zarzuty dotyczące nie tylko napaści na drugą osobę, ale również niszczenia mienia.

Źródło: Onet Podróże