Zamknij

Była jedyną pasażerką w całym samolocie!

Redakcja
08.01.2018 11:43
Była jedyną pasażerką w całym samolocie!
fot. Flickr

Najpierw odwołali jej lot. Później spóźniła się na drugi. Ostatecznie w zamian za utrudnienia dostała… cały pokład dla siebie. Na taki lot zdecydowanie warto poczekać!

Beth miała polecieć z Rochester do Waszyngtonu. Jej lot został jednak odwołany, a kolejny miał odbyć się o północy, za osiem godzin. Dziewczyna zamiast czekać na lotnisku, postanowiła w tym czasie pojechać do domu i wrócić niedługo przed planowanym odlotem.

Tymczasem na lotnisku zorientowano się, że jest dostępny jeszcze jeden samolot o wcześniejszej porze i z dużą liczbą miejsc. Dziewczyna była już w drodze powrotnej do domu i nie słyszała komunikatów płynących z lotniskowych głośników i wzywających ją do stawienia się do odprawy.

Kiedy Beth wróciła na lotnisko, była zdziwiona faktem, że jest jedyną osobą oczekującą na boarding. Dopiero 45 minut przed odlotem pracownik lotniska poinformował ją, że wszyscy pasażerowie z opóźnionego lotu już polecieli do Waszyngtonu. Na szczęście dla dziewczyny znalazło się miejsce w planowanym o północy samolocie, który pierwotnie miał służyć jedynie przemieszczeniu się załogi. Beth została wpuszczona na pokład samolotu i mogła sobie wybrać dowolne miejsce. Oprócz niej lecieli tylko dwaj piloci i stewardessa. 

Pasażerka
fot. Reddit/shadybaby22

Podczas godzinnego lotu Beth zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie na tle pustego pokładu. Po wylądowaniu umieściła je na portalu Reddit z opisem „mój prywatny odrzutowiec”. Informacja o jej niecodziennej sytuacji szybko rozprzestrzeniła się w internecie.

___

RadioZET.pl/NC