Zamknij

Była jedyną pasażerką w całym samolocie. "To było ekscytujące przeżycie"

Redakcja
04.12.2018 12:21
Jedyna pasażerka w samolocie
fot. Facebook/Wonderlist

Latsamy McAdoo chciała polecieć z Tajlandii na niewielką wyspę Koh Samui. Nie spodziewała się jednak, że będzie jedyną pasażerką w mieszczącym prawie 190 osób samolocie. 

Pochodzącą z Miami Latsamy McAdoo spotkała niezwykła, lotnicza niespodzianka. Kiedy pasażerka weszła na pokład, okazało się, że oprócz załogi będzie jedyną osobą na całym pokładzie. Kobieta nagrała część swojej "samotnej" podróży samolotem, a filmik udostępniła w mediach społecznościowych.

Jedna pasażerka na całym pokładzie

McAdoo początkowo myślała, że pokład wkrótce się wypełni innymi pasażerami. Kiedy jednak zauważyła, że załoga zamyka drzwi samolotu, była niezwykle zaskoczona. Stewardessa wyjaśniła jej, choć będzie jedyną osobą w całym samolocie, rejs się odbędzie, mają bowiem do zabrania pasażerów podczas lotu powrotnego z wyspy Koh Samui do Tajlandii.

Na początku takie doświadczenie było dla kobiety spełnieniem marzeń. Pasażerka mogła wybrać sobie najlepsze miejsce na pokładzie, spacerować po samolocie i nie musiała czekać na kupno napojów czy jedzenia. Kiedy jednak pojawiły się turbulencje, dla Latsamy McAdoo lot stał się strasznym doświadczeniem. "Zaczęłam się martwić, że to moja ostatnia podróż" - przyznała.  

Na szczęście pilotom udało się bezpiecznie wylądować na wyspie Koh Samui. Kolejne zaskoczenie, już po opuszczeniu pokładu, wywołał u pasażerki fakt, że jej walizka była jedyną na karuzeli bagażowej. Była jednak szczęśliwa, że po raz pierwszy nie musiała czekać na odbiór walizki. 

Zobacz także

Zobacz także

Źródło: The Sun

___

RadioZET.pl/NC