Zamknij

Chaos na lotnisku Majorki. Na pasie startowym pojawił się flaming [WIDEO]

Nina Czochara
09.04.2019 11:53
Flaming na lotnisku Majorki
fot. Twitter/screen

Do niecodziennej sytuacji doszło na lotnisku hiszpańskiej wyspy Majorka. Pasażerowie byli ogromnie zaskoczeni, kiedy zauważyli, że ich samolot został zatrzymany tuż po wylądowaniu z powodu... flaminga. 

Samolot easyJet przygotowywał się do lądowania, kiedy załoga dostała ostrzeżenie o flamingu na lotnisku. Niecodzienna sytuacja została uchwycona na nagraniu i trafiła do sieci. 

Zamieszanie na lotnisku z powodu flaminga

Jak widać na nagraniu, samolot musiał podążać za flamingiem, który powoli chodził po płycie lotniska w Palmie, zupełnie nieświadomy zamieszania, jakie wywołał. 

Jeden z pracowników służby naziemnej poinformował wcześniej pilotów o tej sytuacji: "Mamy różowego flaminga i to nie jest żart! Chodzi przy Terminalu A." 

Hiszpańscy kontrolerzy opisali w żartobliwy sposób incydent, który zdarzył się na lotnisku na Majorce: "Flaming odebrał dziś rano pasażerów przybywających na lotnisko w Palmie. Bardzo elegancki, spacerował po asfalcie…".

Na szczęście ptak nie spowodował żadnych poważnych problemów czy uszkodzeń. Pasażerowie lotu z pewnością na długo zapamiętają niecodzienne lądowanie w Palmie. 

Przeczytaj także: 

• Na lotnisku w Iranie zapalił się samolot. Lądował bez podwozia [WIDEO]

• Skandaliczne nagranie z lotniska w Manchesterze. Walizki dosłownie "latały w powietrzu" [WIDEO]

Źródło: The Sun

___

RadioZET.pl/NC