Zamknij

Chorwacja za 25 zł miesięcznie? W Polsce ruszyła nowa platforma

Nina Czochara
24.06.2019 12:08
Samolot
fot. Pixabay

Niewielkie comiesięczne opłaty zamiast jednorazowego wydatku wakacyjnego? To możliwe dzięki polskiej wersji platformy Flymble, która umożliwia zakup biletów lotniczych na raty. Podróżni mogą teraz spełnić najśmielsze plany urlopowe bez obawy o nadszarpnięcie oszczędności czy wzrost cen lotów.

Od początku czerwca, dzięki platformie Flymble, mamy możliwość kupienia biletu lotniczego na raty. Usługę stworzyli w 2016 roku dwaj studenci Uniwersytetu Technologicznego w Delft, Vincent Hus i Henry Wynaendts. 

Flymble: jak można kupić bilety na raty?

Flymble działa w oparciu o silnik wyszukiwarki Kiwi.com, co daje użytkownikom dostęp do lotów najpopularniejszych przewoźników i nawet najbardziej egzotycznych tras. W wyszukiwarce serwisu wystarczy znaleźć wymarzony lot i następnie dostosować plan spłat do indywidualnych możliwości.

Wysokość miesięcznych rat będzie dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych klienta. W trakcie rezerwacji są więc prezentowane opcje z realnymi dla naszej kieszeni kosztami miesięcznymi. Koszt lotów można rozłożyć na 3 do 36 rat – w zależności od wybranej opcji spłat, na stronie wyświetlona zostanie miesięczna wysokość raty.

- Po przejściu do transakcji zostanie sprawdzona zdolność kredytowa użytkownika, a po pomyślnej weryfikacji, nastąpi zakup biletów, które trafią na skrzynkę mailową kupującego. Transakcja obsługiwana jest przez PayU, co gwarantuje bezpieczeństwo, przejrzystość i szybkość procesu - podano w informacji prasowej Flymble.

Możliwość rozłożenia kosztów lotu na raty przysługuje osobom powyżej 18 roku życia, które chcą dokonać zakupu biletów w cenie od 300 do 20 000 złotych. 

Zobacz także

Chorwacja za 25 zł, Korfu za 30 zł?

Dzięki nowej usłudze  bilety z Warszawy do Splitu w Chorwacji można kupić już za 25 zł miesięcznie, z Gdańska na Korfu – już za 30 zł na miesiąc, a z Krakowa na Wyspy Kanaryjskie – za 40 zł. Rozłożenie płatności na raty dostosowane do indywidualnych możliwości ułatwi użytkownikom decyzję o zakupie, pokazując realne dla ich kieszeni koszty miesięczne. 

Flymble umożliwia także utrzymanie ceny biletu, bez obawy przed jej zmianą w przypadku zakupu w późniejszym terminie. To właśnie taka sytuacja była inspiracją dla założycieli Flymble do stworzenia platformy. Zanim Vincent Hus i Henry Wynaendts – ówcześnie 21-letni studenci Uniwersytetu Technologicznego w Delft – uzbierali pieniądze na loty do Azji, ich cena wzrosła o niemal jedną trzecią. Stworzona przez nich usługa jest na to odpowiedzią i pozwala kupić bilet, a jego koszt opłacić później.

Zobacz także

___

RadioZET.pl/NC