Zamknij

Oto najbardziej przerażający motel na świecie. W środku znajduje się 2 tys. figur klaunów

22.02.2021 15:48
Motel
fot. Shutterstock

Clown Motel w stanie Nevada kusi miłośników mocnych wrażeń i jednocześnie wywołuje ciarki na plecach turystów. Jak sam nazwa wskazuje, jego motywem przewodnim są klauny, ale wygląd wnętrz tego obiektu przechodzi najśmielsze oczekiwania. I przywołuje na myśl najgorsze koszmary. Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się najbardziej przerażający motel na świecie.

Zastanawialiście się kiedyś, jak może wyglądać najstraszniejszy motel na świecie? Takie miejsce znajduje się w Stanach Zjednoczonych i polecane jest wyłącznie ludziom o nerwach ze stali. Mowa o obiekcie Clown Motel, który leży w miejscowości Tonopah w Nevadzie.

Jeżeli planujecie podróż do Las Vegas, może stanowić dla was ciekawą bazę wypadową. Patrząc na zdjęcia wnętrz tego przybytku, dochodzimy do wniosku, że atrakcji dla gości tutaj nie brakuje. I ostrzegamy - jeżeli cierpicie na koulrofobię, czyli strach przed klaunami, nie czytajcie dalszej części tego tekstu. I na pewno nie zaglądajcie do tego motelu.

Clown Motel - najbardziej przerażający motel na świecie

Clown Motel nazywany jest najbardziej przerażającym motelem na świecie. Motywem przewodnim obiektu są klauny - w budynku znajdziemy aż 2 tys. figurek, które je przedstawiają. A mottem marki jest: "Pozwól sobie na ciarki na plecach".

Motel oferuje aż 31 pokoi, a każdy z nich wyposażony został w 2-3 obrazy klaunów. Na gości czekają tutaj pokoje standardowe, "Clown Suites", a także pomieszczenia tematyczne związane z filmami "To", "Piątek 13-go", "Egzorcysta" i "Halloween".

Co ciekawe, obiekt ten dysponuje przyzwoitym wyposażeniem. Goście mogą liczyć tu na telewizor, klimatyzację, ogrzewanie, kuchenkę mikrofalową i lodówkę. W dodatku otrzymują tutaj bezpłatny dostęp do Wi-Fi, a także darmową kawę.

Chętni na nocleg w tym miejscu muszą liczyć się z tym, że cena za podstawowy pokój wynosi od 70 dolarów (ok. 260 zł) za dobę. Podróżni, których zainteresuje pobyt w pomieszczeniach o wyższym standardzie, zapłacą za noc od 100 do 120 dolarów (od 370 do 450 zł).

Motel został założony przez Leonę i Leroya Davidów w 1985 roku jako rodzinny biznes. Cieszy się niezłą opinią wśród odwiedzających - na portalu Tripadvisor ma ocenę 3,5/5 i aż 150 recenzji.

Jeżeli nie przerażają was wszechobecne tutaj klauny, mamy dla was jeszcze jedną niepokojącą informację. Clown Motel znajduje się tuż obok opuszczonego cmentarza, na którym pochowano ofiary dżumy z Tonopah z 1905 roku, a także górników, którzy zginęli w pożarze kopalni Tonopah-Belmont w 1911 roku.

Wciąż jesteście zainteresowani wycieczką w te rejony? Zobaczcie, jak prezentuje się najbardziej przerażający motel na świecie.