Zamknij

Cyber Monday w Ryanair. Linia rozdaje bilety po 19 zł

30.11.2020 08:22
Ryanair
fot. Shutterstock

Po Black Friday przyszedł czas na Cyber Monday w Ryanair. Tania linia lotnicza z tej okazji rozdaje swoim klientom bilety za jedynie 19 zł! Zobaczcie, jakie warunki trzeba spełnić, aby kupić je w tej cenie.

Ryanair przygotował dla swoich fanów świetną promocję z okazji poniedziałkowego święta zakupów! Cyber Monday w Ryanair oznacza tańsze bilety na wiele przelotów. Jakie warunki trzeba spełnić, aby kupić wejściówki w tej cenie? Do kiedy można je zrealizować? Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami atrakcyjnej oferty Ryanair.

Cyber Monday w Ryanair: bilety po 19 zł

Cyber Monday w Ryanair oznacza jedno - dużo tańsze bilety na loty z wielu polskich miast! Irlandzki przewoźnik, który jest jednym z najpopularniejszych w Polsce, przygotował dla swoich klientów coś specjalnego. Tylko dzisiaj możecie kupić wejściówki na pokład za jedyne 19 zł. Oferta dotyczy aż 10 000 miejsc w samolocie, a lecieć można w atrakcyjne miejsca!

Tanie bilety w Ryanair z okazji Cyber Monday obowiązują w przypadku lotów realizowanych od 01.12.20 do 31.01.21 roku. Jednak, aby móc skorzystać z wejściówek w tej cenie, trzeba je kupić 30 listopada - to właśnie wtedy trwa Cyber Monday.

Taniej można lecieć z wielu polskich miast - podwarszawskiego Modlina, Krakowa, Gdańska, Bydgoszczy, Katowic, Olsztyna czy Rzeszowa. Jakie kierunki zostały objęte promocją? Jest wśród nich wiele pięknych europejskich miejsc, m.in. Londyn, Sztokholm, Mediolan, Oslo, Kolonia, Hamburg, Bruksela, Paryż, Wenecja, Neapol czy Ateny.

Choć Ryanair ogólnie słynie z tanich biletów, nie oznacza to, że mają one aż tak niskie ceny. Skusicie się na taką promocję w poniedziałek?