Zamknij

Wizz Air ogłasza wielką promocję z okazji Cyber Monday. Duże zniżki na bilety lotnicze

30.11.2020 09:09
Wizz Air - samolot
fot. Shutterstock

Wizz Air przygotował kolejne promocje dla swoich klientów. Z okazji Cyber Monday węgierska tania linia oferuje 25 proc. zniżki na wybrane loty oraz usługę WIZZ Flex za 5 złotych. To kolejne święto dla łowców tanich biletów lotniczych. 

Wizz Air daje kolejną szansę, aby zarezerwować bilety w jeszcze niższych cenach  – tym razem z okazji poniedziałkowego święta Cyber Monday. Promocja trwa tylko jeden dzień, dlatego warto pospieszyć się z rezerwacją. 

Cyber Monday w Wizz Air: wielkie promocje dla klientów

Wizz Air przygotował aż dwie promocje na Cyber Monday. Pierwsza z nich to 25 proc. zniżki na wybrane loty. Taniej można polecieć z wielu polskich miast - z Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Olsztyn-Mazury, Poznania, Szczecina, Warszawy i Wrocławia. Warto podkreślić, że aby skorzystać z promocji, rezerwacji należy dokonać dzisiaj, 30 listopada, do godziny 23.59. 

Wybór biletów w promocyjnych cenach jest naprawdę duży. W ramach Cyber Monday z Wizz Air można kupić na przykład bilety (w obie strony) z Warszawy do Lizbony za 140 zł, z Katowic do Barcelony za 87 zł, z Krakowa do Rzymu za 77 złotych czy z Katowic na Maltę za 132 złote. Pełna oferta dostępna jest na stronie Wizz Aira lub w aplikacji – to tam należy dokonywać rezerwacji.

Wizz Air podaje, że obniżka dotyczy ceny podstawowej za bilet, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Co więcej, okres podróży objętej promocją jest ograniczony – wyjazdy muszą zakończyć się do 27 marca 2020. Oferta nie obejmuje też rezerwacji grupowych. 

Druga promocja od węgierskiej linii to usługa WIZZ Flex za jedyne 1 euro, a więc niecałe 5 złotych. Usługa ta daje możliwość zwrotu biletu (środki wędrują na konto Wizz) czy też darmową zamianę rezerwacji. Warto dodać, że te dwie promocje Wizz Aira mogą być łączone.