Zamknij

Darmowa podróż dookoła świata? Zaskakujący konkurs agencji turystycznej

Redakcja
27.02.2019 11:05
Turystka robiąca zdjęcie
fot. Pixabay

Agencja turystyczna Tour Radar organizuje konkurs, w którym można wygrać wycieczkę dookoła świata. Dwójka zwycięzców zupełnie za darmo zwiedzi 5 kontynentów w 50 dni. 

Agencja Tour Radar poszukuje dwoje chętnych osób, które są gotowe na przygodę życia i podróż dookoła świata. Firma zorganizuje pięć luksusowych wycieczek w formule all inclusive, podczas których szczęśliwcy będą mieli zapewnione zakwaterowanie oraz atrakcje na każdym z pięciu zwiedzanych kontynentów. Podróż ma rozpocząć się już w maju tego roku. 

W 50 dni dookoła świata

Tour Radar nie ujawnia jednak dokładnych celów podróży – zwycięzcy poznają je dopiero w momencie, w którym wyruszą w drogę. Szacuje się, że koszt takiej wycieczki (z lotem, zakwaterowaniem, wyżywieniem i atrakcjami na miejscu) wyniesie 22 tys. dolarów, czyli ponad 80 tys. złotych - oczywiście zwycięzcy konkursu nie będą musieli nic zapłacić. Podróżnikom ma towarzyszyć ekipa filmowa, która uwieczni wyprawę.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie i wygrać podróż dookoła świata? Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na oficjalnej stronie Tour Radar. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie przesłanych 2-minutowych nagrań przesłanych w zgłoszeniu. Jak podkreślają organizatorzy – im ciekawsze, tym większe szanse odbycia podróży marzeń. "Im większa pompa, tym bardziej będziemy chcieli cię poznać" – podano na stronie konkursowej Tour Radar.

Zgłoszenia należy przesłać do marca 2019 roku. Zwycięzcy zostaną wybrani w kwietniu, a podróż rozpocznie się już w maju. 

Zobacz także

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC