Zamknij

Darmowe bilety kolejowe od PKP. Z okazji Dnia Dziecka najmłodsi pojadą za darmo

Nina Czochara
23.05.2019 10:16
Dziecko w pociągu
fot. Shutterstock

PKP Intercity przygotowało prezent dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. 1 czerwca dzieci i młodzież do 16. roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity - poinformował przewoźnik. 

W ramach specjalnej oferty "PKP Intercity na Dzień Dziecka" przewoźnik oferuje bezpłatne przejazdy dla dzieci i młodzieży. Darmowe podróże koleją będą możliwe są w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity tj. Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) oraz Twoich Linii Kolejowych (TLK).

PKP Intercity: darmowe przejazdy na Dzień Dziecka

Za darmo będą mogły podróżować dzieci od 4 do 16. roku życia. Co trzeba zrobić, aby skorzystać ze specjalnej oferty PKP Intercity? Wystarczy pobrać w kasie bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka. Z kolei dzieci poniżej 4 roku życia, mogą podróżować pociągami przewoźnika na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100%. 

- Podróżowanie 1 czerwca br. może być bardzo korzystne cenowo dla całej rodziny, ponieważ PKP Intercity posiada ofertę, dzięki której opiekunowie dzieci mogą liczyć na bilety tańsze o 30 proc. Aby skorzystać z Biletu Rodzinnego wystarczy podróżować w grupie od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia.

Bilety promocyjne będą dostępne od 23 maja 2019 roku. Dzięki temu można z wyprzedzeniem zaplanować aktywne spędzenie Dnia Dziecka, który w tym roku wypada w sobotę, więc jest to świetna okazja do zorganizowania weekendowego wyjazdu.

Więcej informacji temat promocyjnej oferty można znaleźć na stronie PKP Intercity.

Zobacz także

Zobacz także

___

RadioZET.pl/NC