Zamknij

Darmowe podróże i zakwaterowanie... na jachcie. Nietypowa oferta pracy

Redakcja
22.05.2018 12:07
Jacht
fot. Instagram/Sailoceans

Dwójka podróżników cztery lata temu postanowiła spełnić swoje marzenie i rozpocząć życie na... 15-metrowej żaglówce. Obecnie poszukują opiekunki do swoich dzieci. Zapewniają pokrycie wszystkich kosztów, darmowe podróże po świecie i zakwaterowanie na jachcie. 

Para podróżników – Ania i Bartek – żegluje od 2014 roku – lato spędzają na Morzu Śródziemnym, a zimę na Karaibach lub Bahamach. Wraz z rodzicami podróżuje dwójka synów – 5-letni Kuba oraz 3-letni Julian. Relacje rodziny z wypraw do całym świecie można śledzić m.in. na profilu na Instagramie. 

Poszukiwana opiekunka podczas podróży jachtem

Rodzice opublikowali na swoim profilu nietypowe ogłoszenie o pracę. Poszukiwana jest osoba, która przez rok będzie nie tylko nianią dla dwójki dzieci, ale również „członkiem załogi i rodziny podróżników”. 

Wybrana osoba za darmo będzie miała okazję zwiedzić wraz z nimi okolice Południowej Ameryki, Karaibów, Bahamów i zakończyć rejs w Europie. Ania z Bartkiem pokrywają oczywiście koszty przelotów oraz wszelkie wydatki podczas rejsu.

Jakie są wymagania od kandydata/kandydatki na nianię? Wybrana osoba musi kochać podróże i przygody, mieć doświadczenie w pracy z dziećmi i znać język angielski. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia żeglarskiego.

Praca na jachcie
fot. Instagram/Sailoceans

A jak wygląda kwestia obowiązków opiekunka/opiekunki? Zatrudniona osoba będzie musiała zajmować się dwójką dzieci, pomagać w codziennych pracach na jachcie, w tym gotowaniu czy sprzątaniu. 

Praca niani ma rozpocząć się na przełomie września i października 2018 roku i potrwać rok. Za wykonywane obowiązki nie jest przewidywane wynagrodzenie pieniężne, ale 150 euro (645 zł) kieszonkowego miesięcznie.

Kandydaci, zamiast CV, muszą wysłać wideo na swój temat i wyjaśnić, dlaczego to właśnie oni powinni zostać wybrani na to stanowisko. Termin zgłoszeń upływa 15 lipca. 

TE TEMATY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ:

Podróże, zakwaterowanie i 14 tys. pensji! Trwa rekrutacja na pracę marzeń

Praca dla podróżnika: tester luksusowych domków 

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC