Zamknij

To najpopularniejszy film promujący Polskę! Nagranie o naszym kraju podbija internet

Redakcja
19.02.2018 11:06
Kalisz
fot. Youtube/screen

Nagranie pokazuje wszystko to, co w Polsce najpiękniejsze. Dlaczego warto spędzić wakacje w naszym kraju? Powodów jest wiele. I to naprawdę pięknych.

Najpiękniejsze widoki z lotu ptaka

"Sprawdź, dlaczego warto spędzić wakacje w Polsce" - to zapowiedź filmu autorstwa Jacka Drofiaka i Artura Gajdzińskiego. 

Nagranie ma zachęcić szczególnie zagranicznych turystów do wizyty w naszym kraju. Ale i nasi rodacy mają szansę poznać miejsca, których do tej pory być może nie mieli okazji zobaczyć na własne oczy. 

- Wspaniałe widoki :) Szkoda, że czasami Polacy zapominają jak piękny mamy kraj - komentuje jeden z internautów. 

Trwające około pięciu minut wideo ukazuje najpiękniejsze zakątki Polski - od morza aż po Tatry. Zobaczymy polskie plaże, Mazury, Zakopane oraz niesamowite panoramy miast, m.in. Kazimierza Dolnego, Krakowa, Wrocławia czy Kalisza. 

Wszystko zostało nagrane  dronem, w najwyżej jakości 4k. Efekt jest naprawdę imponujący.

Zobacz nagranie "Holiday in Poland"

Ponad 2,7 mln wyświetleń

Prace nad wideo "Wakacje w Polsce" trwały około trzy lata! Duże znaczenie miała pogoda, która nie zawsze sprzyjała nagrywaniu. Filmy kręcone z tego typu urządzeń wymagają przede wszystkim słonecznej i praktycznie bezwietrznej pogody.

Film o Polsce stał się prawdziwym hitem sieci. "Holiday in Poland" obejrzało już ponad 2,7 mln internautów. Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. I nie ma się czemu dziwić, bo to, co zobaczymy na wideo, prezentuje się naprawdę imponująco.

Produkcję doceniła również polska ambasada w Stanach Zjednoczonych, która udostępniła film na swoim profilu na Twitterze.

___

RadioZET.pl/NC