Zamknij

Marzysz o wyprawie do bazy pod Mount Everest? Ta praca marzeń jest dla ciebie

11.02.2021 11:00
Himalaje. Marzysz o wyprawie do bazy pod Mount Everest? Ta praca marzeń jest dla ciebie
fot. SHUTTERSTOCK

To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników trekkingu w górach wysokich - poszukiwany jest podróżnik, który chce przyłączyć się do kilkunastodniowej wędrówki do bazy pod Mount Everest. Wybraniec będzie odpowiedzialny m.in. za tworzenie treści wideo.

Wędrówka do Everest Base Camp to niewątpliwie jeden z piękniejszych trekkingów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że rokrocznie w Himalaje przyjeżdżają setki turystów, którzy marzą o zobaczeniu największej góry świata. Niestety dużym minusem takiej wyprawy jest jej cena. Za zorganizowaną wycieczkę z przewodnikiem trzeba będzie zapłacić około kilku tysięcy złotych. Osoby, które nie mogą sobie pozwolić na taki wydatek, mogą spróbować aplikować do GoKo Travels.

Praca marzeń dla miłośników gór wysokich

GoKo Travels poszukuje kamerzysty, który dołączy do 17-dniowego trekkingu do bazy pod Mount Everest. Wybraniec odpowiedzialny będzie za tworzenie treści wideo z wyprawy oraz udostępnianie filmów na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Co warte podkreślenia, aby aplikować nie trzeba być zawodowym kamerzystą. Wystarczy pasja do opowiadania historii za pomocą wideo oraz posiadanie wymaganych umiejętności montażu.

Szczęśliwiec, który otrzyma pracę, nie będzie musiał ponosić żadnych kosztów wynikających z wyprawy. Zobowiązany będzie jedynie do zakupu biletów lotniczych. Dodatkowo otrzyma wynagrodzenie w wysokości 150 funtów. 

Wyprawa odbędzie się po zniesieniu ograniczeń w podróżowaniu związanych z COVID-19. Wnioski jednak można składać już teraz. Aplikację można przesyłać do 3 marca. Więcej na ten temat pod tym LINKIEM.

RadioZET.pl/Wakacyjnipiraci.pl/gokotravels.com