Zamknij

Hotel Raffles Europejski Warsaw wyróżniony. Jest na liście" Najlepszych miejsc na świecie"

Redakcja
27.08.2018 12:23
Raffles Europejski Warsaw
fot. Facebook/Raffles Europejski Warsaw

Jeszcze do niedawna był to jeden z najbardziej oczekiwanych hoteli świata. Teraz Raffles Europejski Warsaw jest nie tylko zauważany, ale też wyróżniany za granicą. Znalazł się nawet na liście "Najlepszych miejsc na świecie 2018" według tygodnika TIME.

Raffles Europejski Warsaw jest najbardziej luksusowym hotelem w Polsce - posiada standard 5 plus. Obiekt został otwarty w czerwcu bieżącego roku w miejscu dawnego Hotelu Europejskiego. Dużym atutem tego kompelsku jest lokalizacja – w centrum Warszawy, w sąsiedztwie Pałacu Prezydenckiego.

Raffles Europejski Warsaw wśród najlepszych na świecie

Jeszcze zanim luksusowy obiekt zaczął funkcjonować, m.in. amerykański magazyn "Vogue" pisał, że to jeden z najbardziej wyczekiwanych hoteli na świecie. Teraz amerykański magazyn TIME umieścił go na liście "Najlepszych miejsc na świecie 2018".

- Z dumą informujemy, że Raffles Europejski Warsaw został wpisany na listę 'World’s Greatest Places 2018' magazynu TIME. Lista została przygotowana przez ponad 1200 redaktorów i ekspertów, którzy wybrali 100 najbardziej ekscytujących, innowacyjnych i pięknych miejsc, które miały wpływ na branżę turystyczną – napisano na oficjalnym profilu na Facebooku.

- W ciągu ostatnich kilku lat Polska stała się jednym z najbardziej atrakcyjnych kierunków turystycznych w Europie. To m.in. dzięki niskim cenom, coraz lepszej infrastrukturze czy nowym, luksusowym obiektom noclegowym, wśród których najważniejszym jest pochodzący z 1857 r. majestatyczny budynek, będący dawniej miejscem spotkań intelektualistów – oceniła Raffles Europejski Warsaw dziennikarka z magazynu "Time".

Zobacz także

Luksus i tradycja

Hotel Raffles Europejski Warsaw posiada najwyższy standard, pięć plus. Pokoje hotelowe zajmują trzy piętra - łącznie do dyspozycji gości jest 106 luksusowych i elegancko wyposażonych pokojów, w większości apartamentów. Ich wystrój nawiązuje do lokalnych tradycji rzemieślniczych oraz do stylu art deco. Co jeszcze znajdziemy w hotelu? Spa z basenem, klub fitness, centrum konferencyjne, restaurację Europejski Grill, cukiernię Lourse Warszaw, Long Bar czy palarnię cygar. 

Ile zapłacimy za pokój w Hotelu Raffles Europejski Warsaw? Od 1080 do 16280 zł za noc. Najdroższy będzie Apartament Prezydencki o wielkości 300 m2.

Zobacz także

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC