Zamknij

Jesienna promocja w Ryanair. Bilety lotnicze już od 39 zł

09.09.2021 09:03
Ryanair
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

W ostatnim czasie irlandzka linia lotnicza regularnie przecenia bilety, dzięki czemu możemy latać po Europie w bardzo niskich cenach. Teraz na stronie przewoźnika pojawiła się kolejna oferta nie do odrzucenia - wejściówki do samolotów Ryanair możecie nabyć już za 39 zł.

Ryanair to firma, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jedna z najpopularniejszych linii lotniczych, której samoloty podróżują niemal po całej Europie. Klienci chętnie korzystają z jej usług, gdyż mogą liczyć nie tylko na skorzystanie z rozbudowanej siatki połączeń, ale też z tanich biletów.

Przez ostatnie tygodnie marka już kilka razy kusiła klientów ofertami specjalnymi, ale tym razem przeszła samą siebie. Tylko dzisiaj bowiem możecie nabyć bilety za jedyne 39 zł. Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami promocji i sprawdźcie, gdzie można lecieć w takiej cenie.

Jesienna promocja w Ryanair. Bilety lotnicze już od 39 zł

Ryanair przygotował dla swoich klientów kolejną gorącą ofertę. Tym razem bilety lotnicze możecie nabyć już od 39 zł. Jeżeli myślicie o jesiennym podróżowaniu po Europie, warto skorzystać z tej atrakcyjnej promocji.

Propozycja irlandzkiego przewoźnika obowiązuje jedynie w czwartek 9 września. To właśnie tego dnia (do północy) możecie kupić wejściówki na pokład w niskiej cenie. Jesienna akcja dotyczy lotów realizowanych we wrześniu i październiku.

Dzięki wrześniowej wyprzedaży możecie tanio polecieć z wielu polskich lotnisk - Krakowa, Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy i nie tylko - do Londynu, Sztokholmu, Pizy, Paryża, Lwowa i wielu innych.

Przypominamy, że przewoźnik dopuszcza możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji do 7 dni przed wylotem. Tanią podróż od 39 zł odbędziecie od 9 września do 31 października.

Co sądzicie o tej ofercie?