Zamknij

Kochasz psy? Ten hotel w kształcie wielkiego beagla skradnie ci serce

15.01.2021 13:30
Kochasz psy? Ten hotel w kształcie wielkiego beagla skradnie ci serce
fot. Dog Bark Park/Dennis Sullivan/Fr/Ferrari Press/East News

Ten hotel to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników czworonogów. Wygląda jak ogromny beagiel, a i w środku nie brak mu psich akcentów. Pensjonat pomieści czworo gości, a a nocleg można zarezerwować poprzez portal Airbnb.

Dog Bark Park Inn, bo tak nazywa się hotel w kształcie ogromnego psa rasy beagiel, znajduje się w Stanach Zjednoczonych w miejscowości Cottonwood w stanie Idaho. Pensjonat składa się z dwóch sypialni, trzech łóżek, jednej łazienki i jest w stanie pomieścić czworo gości. 

Hotel w kształcie wielkiego psa podbija sieć

Pensjonat w kształcie beagla to niewątpliwie jedno z bardziej charakterystycznych miejsc noclegowych. W końcu niecodziennie zdarza się okazja do spania w ogromnym psie. Hotel jest piętrowy, ma około 9 metrów wysokości, 4 metry szerokości i 10 metrów długości. Na parterze, który mieści się w brzuchu psa, znajduje się pierwszy pokój. Z kolei, żeby przejść do drugiego pomieszczenia, które zlokalizowane jest we wnętrzu drewnianej głowy, trzeba pokonać schody. 

W środku pensjonatu nie brak psich akcentów. W hotelu znajdziemy tematyczne plakaty, figurki z drewna, poduszki, puzzle czy książki i łamigłówki o czworonogach. 

Warto także wspomnieć, że z psiego hotelu roztacza się niesamowity widok na pola i wzgórza. 

Nocleg w tym niesamowitym miejscu można zarezerwować poprzez internetowy serwis Airbnb. Trzeba jednak mieć na uwadze, że to bardzo popularny pensjonat, który przyciąga tysiące turystów, dlatego najbliższe terminy są już niedostępne. 

Cena za jedną noc wynosi około 620 zł. W kwotę wliczone jest już śniadanie.

RadioZET.pl