Zamknij

Kolejna nowość od LOT-u. Polecimy do Turynu

Redakcja
30.05.2018 10:51
Turyn
fot. Fotolia

Ruszyła sprzedaż biletów na nowe połączenie od linii LOT. Pod koniec tego roku będzie można polecieć z Warszawy i Katowic do Turynu we Włoszech. 

To już kolejna nowość w siatce polskiego przewoźnika. Z tej zapowiedzi LOT-u będą z pewnością zadowoleni miłośnic Włoch i... nart. 

LOT: z Warszawy i Katowic do Turynu

PLL LOT ogłosił sezonowe połączenie zimowe z lotniska w Warszawie i Katowicach do Turynu we Włoszech. Rozkład lotów będzie obowiązywał od 29 grudnia 2018 roku do 23 marca 2019.

Rejsy będą się odbywały raz w tygodniu - w soboty. Na tej trasie latać będą samoloty Boeing 737-800, który może zabrać 186 pasażerów.

Połączenie Warszawa-Turyn to pierwszy rejs LOT-u między tymi miastami. Na trasę Katowice-Turyn przewoźnik wraca natomiast po kilkunastu latach. Wcześniej linia latała do Turynu sześć razy w tygodniu mniejszym samolotem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: LOT uruchomił nowe połączenie z Warszawy. Loty aż sześć razy w tygodniu

Nowość LOT-u dla wielbicieli sportów zimowych

Polski przewoźnik wskazuje, że połączenie do Turynu skierowane jest przede wszystkim do miłośników sportów zimowych. Z lotniska w Turynie będzie można dotrzeć bezpośrednio autokarem do ośrodków narciarskich w Alpach włoskich i szwajcarskich.

Turyn to nie jedyne połączenie LOT-u, z którego mogą korzystać narciarze. W soboty przewoźnik oferuje miłośnikom sportów zimowych także podróże do Genewy (w Alpy francuskie i szwajcarskie) i do Ljubljany (w Alpy Julijskie).

Źródło: rp.pl

___

RadioZET.pl/NC