Zamknij

Kolejna wyprzedaż w Ryanair. Tylko teraz 500 tys. miejsc od 89 zł

10.09.2021 08:52
Ryanair
fot. Jakub Kaminski/East News

Jeżeli myślicie o jesiennym urlopie, ale jednocześnie czekacie, aż na horyzoncie pojawią się wyjątkowe oferty cenowe, mamy dla was dobrą wiadomość. Ryanair przygotował kolejną wielką obniżkę cen. Sprawdźcie, gdzie możecie lecieć już od 89 zł.

Ryanair od wielu tygodni robi wszystko, aby zachęcić klientów do podróżowania i do powrotu do normalności. Znana linia lotnicza, która realizuje trasy w całej Europie (i nie tylko), regularnie oferuje atrakcyjne promocje. Dzięki nim możemy nabyć bilety lotnicze za grosze.

Wygląda na to, że po ostatnich wyprzedażach przyszła czas na kolejną. Tym razem przewoźnik sprzedaje aż 500 tysięcy miejsc w samolotach za grosze. Sprawdźcie, kiedy można skorzystać z tej propozycji i jakie są szczegóły tej inicjatywy.

Kolejna wyprzedaż w Ryanair. Tylko teraz 500 tys. miejsc od 89 zł

Ryanair dopiero co kusił nas jesienną wyprzedaż, na której można było upolować bilety od 39 zł. W ofercie tej jednak tkwił haczyk - promocja obowiązywała jedynie przez dobę. Dlatego tania linia lotnicza postanowiła zaproponować swoim klientom kolejną gorącą ofertę.

Do 15 września możecie nabyć bilety już od 89 zł. Przewoźnik proponuje podróżnikom aż 500 tys. miejsc po znacznie obniżonych kwotach. Warto dodać, że przecena dotyczy lotów realizowanych od września do listopada - zatem jest w czym wybierać.

Dzięki wyprzedaży możecie udać się w podróż z wielu polskich lotnisk - m.in. z Warszawy, Gdańska, Olsztyna, Katowic, Wrocławia czy Szczecina - do popularnych europejskich miast i kurortów - Londynu, Aten, Mediolanu, Barcelony, Kopenhagi i do wielu innych.

Przypominamy, że marka umożliwia bezpłatną zmianę rezerwacji, której trzeba dokonać do 7 dni przed wylotem.

Skusicie się na jesienny wyjazd na pokładzie samolotu Ryanair?