Zamknij

LOT ogłosił nową, daleką trasę. Polecimy do Indii

Redakcja
16.01.2019 11:00
Delhi
fot. Shutterstock

LOT ogłosił uruchomienie nowej trasy z Warszawy do Indii. Pierwszy samolot ma wystartować 17 września. Delhi będzie kolejnym obsługiwanym przez polskiego przewoźnika połączeniem do Azji.

Połączenia będą realizowane 5 razy w tygodniu i obsługiwane Dreamlinerami w wersji 787-8 i 787-9. Rejsy między Warszawą a Delhi, podczas których samoloty będą pokonywać 5 271 km, potrwają 6 godzin 50 minut. Loty powrotne potrwają 8 godzin.

LOT. Od 17 września rejsy z Warszawy do Indii

– Długo oczekiwane połączenie LOT-u do Indii staje się faktem. Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że ten niezwykły kierunek dołącza dziś do rosnącej siatki połączeń LOT-u, a już we wrześniu tego roku, pierwszy Dreamliner LOT-u wyląduje w sercu Indii na Delhi Airport – powiedział Rafał Milczarski, prezes PLL LOT.

Z Warszawy samoloty będą startowały o 22.40 we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele, a na miejscu będą lądowały o godz. 9 rano lokalnego czasu. Z kolei z Delhi maszyny LOT-u będą wylatywały w poniedziałki, środy, czwartki, soboty i niedziele o godz. 11.15 lokalnego czasu.

Delhi będzie drugą daleką trasą, którą LOT uruchomi w tym roku. Pierwszym połączeniem jest trasa do Miami, gdzie narodowy przewoźnik zacznie latać w czerwcu.

Przeczytaj także:

•  Niespodzianka od LOT. Polski przewoźnik ogłosił połączenie do Miami

•  LOT ogłosił nowość w krajowych trasach. To będzie najkrótsze połączenie w siatce

  Warszawa: co warto zobaczyć? Oto 10 największych atrakcji stolicy 

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC