Zamknij

LOT uruchamia dwie nowe trasy z Polski. Polecimy do Dubrownika i Rumunii

Redakcja
11.01.2019 14:55
Dubrownik
fot. Pixabay

LOT przygotował niespodziankę dla podróżnych. Od 2 kwietnia poleci z Krakowa do Bukaresztu, a od 25 maja uruchomi sezonowe połączenie do Dubrownika. Polski przewoźnik zapowiedział też zwiększenie częstotliwości lotów do Chicago.

Nowości oferowane przez LOT z pewnością ucieszą miłośników podróżowania. Niespodzianką dla turystów jest z pewnością Dubrownik - jedno z najpopularniejszych miast w Chorwacji.

LOT: nowe trasy z Krakowa

Pierwsza z nowości to loty z Krakowa do Rumunii, które ruszą od 2 kwietnia. Połączenie będzie realizowane na pokładzie Bombardiera Q400, a czas lotu ma planowo wynosić ok. 1 godz. 50 minut.

Z Krakowa samoloty mają startować w poniedziałki, środy i piątki o godz. 20.25, a na miejscu będą lądować o 23.15 lokalnego czasu. Lot powrotny ze stolicy Małopolski zaplanowany jest na wtorki, czwartki i soboty na godz. na 6.15 rano.

Druga niespodzianka to sezonowe połączenia z Krakowa do Dubrownika, dostępne od 25 maja do 28 września. Loty będą realizowane raz w tygodniu, w soboty, na pokładzie samolotu Embraer 195. Maszyna będzie startowała z Krakowa o godz. 20.25, by wylądować w Dubrowniku o 22.20. Z powrotem samolot wystartuje z Chorwacji o 23.00, a planowany czas lądowania w Krakowie to godz. 0.55.

Zobacz także

Więcej połączeń do Chicago

LOT zapowiedział też, że od czerwca zwiększy częstotliwość bezpośrednich rejsów między Krakowem a Chicago. Dzisiaj przewoźnik proponuje na tej trasie połączenia dwa razy tygodniowo. Od początku czerwca zwiększy częstotliwość do trzech.

Z Chicago samoloty będą startowały we wtorki o godz. 17.25 czasu lokalnego, żeby wylądować w Krakowie o 9.35 w środę. Połączenia do Chicago są zaplanowane tego dnia o godz. 12.20 z Kraków Airport z zakładanym lądowaniem w porcie O’Hare o 15.30 czasu lokalnego.

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC