Zamknij

LOT uruchamia nowe połączenie. Polecimy do Tel Awiwu

Redakcja
12.07.2018 10:49
Tel Awiw
fot. Pixabay

PLL LOT ogłosił uruchomienie bezpośredniego połączenia z Krakowa do Tel Awiwu w Izraelu. Pierwszy samolot na tej trasie wystartuje 25 lutego 2019 roku. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Nowe połączenia od LOT to odpowiedź na rosnącą popularność Izraela wśród polskich turystów. Od przyszłego roku mieszkańcy południowej Polski będą mieli okazję skorzystać z bezpośrednio do Izraela 

LOT: z Krakowa do Izraela

Nowe połączenia z Krakowa do Tel Awiwu będą realizowane od 25 lutego 20189 roku dwa razy w tygodniu. Rozkład lotów będzie się różnił w poszczególnych tygodniach. Do Izraela pasażerowie będą mogli polecieć w każdy wtorek oraz w środę lub czwartek (w zależności od tygodnia). Z kolei z Tel Awiwu do Krakowa samoloty LOT wystartują w poniedziałki oraz we wtorki lub środy. Wszystkie rejsy mają być docelowo obsługiwane  maszynami Boeing 737 MAX 8.

Jak informują przedstawiciele LOT, bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży.

Tel Awiw
fot. Shutterstock

LOT podkreśla, że konsekwentnie rozwija siatkę połączeń regionalnych. Pasażerowie mogą dziś latać do Tel Awiwu z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Lublina i Rzeszowa. Polskie linie lotnicze mają dziś w swojej rozkładowej ofercie 102 połączenia.

Przeczytaj także: 

• LOT uruchomi nowe wygodne połączenie do Londynu. To setne połączenie przewoźnika

• Kolejna nowość od LOT-u. Polecimy do Turynu

___

RadioZET.pl/NC