LOT szuka pracowników na wakacje. Oprócz wynagrodzenia czekają darmowe bilety lotnicze

27.02.2020 13:18

Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły rekrutację na sezon wakacyjny. Poszukiwani są chętni do pracy na Lotnisku Chopina w Warszawie. Nowo zatrudnione osoby - oprócz wynagrodzenia i zdobytego doświadczenia - mają zagwarantowane darmowe bilety na wszystkie połączenia z oferty przewoźnika. 

Samolot LOT fot. Flickr

Polski przewoźnik oferuje kilkadziesiąt miejsc pracy na Lotnisku Chopina. Tak jak w ubiegłym roku LOT chce w ten sposób zagwarantować pasażerom jeszcze lepszą jakość obsługi, wyższy komfort podróży i zadbać o płynność operacyjną w wymagającym dla branży lotniczej szczycie sezonu letniego. 

LOT poszukuje "wakacyjnych asystentów"

Jak zaznacza sama spółka, jest to „odLOTowa praca na wakacje”, która potrwa 3 miesiące - od czerwca do października 2020 roku. Co będzie należało do obowiązków nowo zatrudnionych osób? Przede wszystkim wspieranie pracowników obsługi naziemnej LOT - asystowanie przy obsłudze podróżnych w terminalu pasażerskim, pomaganie pasażerom tranzytowym, udzielanie informacji o połączeniach lotniczych i współpraca z lotniskowymi służbami operacyjnymi.

Jak zostało wspomniane wcześniej, kandydaci zostaną zatrudnieni na trzy miesiące - od czerwca. Wcześniej przejdą szkolenie przygotowujące do wykonywania powierzonych zadań. Na koniec współpracy pracownicy - oprócz wynagrodzenia - otrzymają darmowe bilety stanby w obie strony na jednej ze 120 tras z siatki przewoźnika. Bilety trzeba jednak wykorzystać w okresie październik-listopad 2020 lub styczeń-marzec 2021. 

Przewoźnik podkreśla, że osoby, które okażą się dobrymi pracownikami w czasie 3-miesięcznej współpracy, mogą później liczyć na stałe zatrudnienie. 

ZOBACZ TAKŻE: Praca marzeń na bezludnej wyspie? Poszukiwani chętni do prowadzenia kawiarni

Praca na Lotnisku Chopina: wymagania od kandydatów?

Od kandydatów przewoźnik wymaga dobrej znajomości angielskiego (poziom B2), łatwości nawiązywania kontaktów i empatii. Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych i zainteresowanie branżą lotniczą. Przewoźnik oczekuje także dyspozycyjności, ale podkreśla, że ''preferencje czasowe w ramach pracy zmianowej będą uwzględniane''. 

Rekrutacja na to stanowisko już ruszyła. Wszystkie szczegóły rekrutacji i formularz do aplikowania znajdują się na stronie internetowej LOT-u.

Przeczytaj także: Park of Poland wciąż szuka pracowników. Jakie oferty pracy czekają?

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi