Zamknij

Lidl sprzedaje wycieczki... dookoła świata. Cena może zaskoczyć

Redakcja
23.04.2018 12:51
Rejs statkiem
fot. Shutterstock

W ofercie Lidl Podróże pojawiła się nowa, zaskakująca propozycja. Od soboty w sprzedaży dostępny jest rejs luksusowym statkiem dookoła świata. Cała wyprawa ma potrwać 114 dni. 

Nowa oferta Lidla jest prawdziwą perełką i wymarzoną propozycją dla miłośników podróży. Od 21 kwietnia sieć sprzedaje 114-dniowy rejs dookoła świata luksusowym statkiem Costa Luminosa.

Luksusowy rejs po 30 krajach na 5 kontynentach

Cała wyprawa ma obejmować m.in. takie kraje jak: Włochy, Maroko, Hiszpania, Nowa Zelandia, Australia, Indonezja, Indie, Tajlandia czy Oman. Łącznie statek pokona ponad 45 000 kilometrów! Podróżujący w 114 dni zwiedzą blisko 30 państw na 5 kontynentach.

Przez całą wyprawę uczestnicy rejsu będą mieszkać na ekskluzywnym statku Costa Luminosa, należącym do włoskiej floty Costa Cruises. Na nowoczesnym pokładzie znajdują się m.in. 4 jacuzzi, 3 baseny, boisko sportowe, ścieżka do joggingu i jeżdżenia na rolkach, Kino 4D, kasyno, dyskoteka, minigolf, butiki, teatr, symulator Formuły 1, biblioteka oraz wiele innych atrakcji.

Rejs Lidl
fot. Flickr

PRZECZYTAJ TAKŻE: Lidl Podróże - katalog wycieczek. Gdzie, za ile i jak zamawiać?

Lidl: podróż dookoła świata za 70 tys. zł/osobę

Ta niezwykła wyprawa sporo jednak kosztuje. Okazuje się, że za jedną osobę trzeba zapłacić dokładnie 69 999 złotych!

Co obejmuje ta cena? Przejazd autokarem z Warszawy do portu w Wenecji, zakwaterowanie na statku (w kabinach wewnętrznych typu classic), trzy posiłki dziennie, pakiet napojów do posiłków, ubezpieczenie KL i NNW, opłaty portowe, serwis bagażowy i kabinowy (sprzątanie). Ale to nie wszystko. Podróżujący będą też mieli zapewniony pakiet 11 wycieczek fakultatywnych, udział w organizowanych na statku wydarzeniach oraz opiekę polskiego pilota podczas całego rejsu.

Statek rejsowy odpływa z portu 5 stycznia 2019 roku. Cała podróż potrwa do 27 kwietnia. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wyjazdy na zakupy „w dni wolne od handlu”. Nietypowa oferta biura podróży

Źródło: gazeta.pl

___

RadioZET.pl/NC