Zamknij

Linia WOW Air oferuje darmowe bilety na Islandię. Skorzystają osoby o tym imieniu

Redakcja
28.01.2019 10:37
Islandia - para
fot. Shutterstock

Islandzka linia WOW Air ogłosiła, że z okazji Walentynek, wszystkie osoby o imionach Walentyna i Walenty, będą mogły za darmo polecieć na Islandię wraz z osobą towarzyszącą. Promocja brzmi bardzo zachęcająco, choć jest kilka haczyków. 

Promocja zorganizowana przez linię WOW Air z pewnością zachęci wielu zakochanych, którzy chcieliby razem spędzić Walentynki na Islandii. Jest jednak kilka warunków, które trzeba spełnić.

Za darmo na Islandię w Walentynki

Po pierwsze, aby zdobyć dwa darmowe bilety dla siebie i osoby towarzyszącej, trzeba mieć imię Walentyna lub Walenty. Po drugie, promocja dotyczy lotów z Bostonu, Waszyngtonu, Nowego Jorku i Detroit, więc z tych lotnisk można bezpłatnie polecieć. Po trzecie, oferta dotyczy "lotów walentynkowych" z wylotami w okresie 10-19 lutego. 

WOW Air
fot. Shutterstock

Po spełnieniu pierwszego warunku, należy zarezerwować bilety dla dwóch osób we wskazanym terminie i wysłać do linii zdjęcie paszportu potwierdzające nasze dane osobowe. Wtedy WOW Air zgodnie z regulaminem zwróci nam koszty biletu. Promocja jest ważna do 14 lutego, więc jeśli ktoś planuje z niej skorzystać, warto się pospieszyć. 

Przeczytaj także:

• Do tych miejsc najtaniej polecimy z Polski! Lista kierunków z tanimi biletami

• Jak znaleźć tanie bilety lotnicze? 12 sprawdzonych sposobów łowców promocji 

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC