Zamknij

Linia lotnicza organizuje szybkie randki w samolocie. Tak walczy z kryzysem wywołanym pandemią

19.11.2020 13:33
Para w samolocie
fot. Shutterstock

Jedna z azjatyckich linii lotniczych wpadła na nietypowy pomysł, który ma pomóc w walce z kryzysem wywołanym przez pandemię. EVA Air będzie organizować... randki na pokładzie samolotu! Na czym dokładnie ma to polegać? Koniecznie sprawdźcie.

Linie lotnicze to firmy, które w czasie pandemii koronawirusa ucierpiały najbardziej. Większość osób zrezygnowała w tym roku z zagranicznych wakacji w obawie przed tym, że mogłyby się zarazić patogenem.

Branża turystyczna radzi sobie, jak może, wymyślając kolejne ciekawe pomysły na walkę z kryzysem. Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że pojawiają się oferty lotów donikąd, które cieszą się zainteresowaniem osób tęskniących za podróżami. Polegają one na tym, że pasażerowie kupują bilet, normalnie się odprawiają, wsiadają do samolotu i nigdzie nie lecą. Ale mają okazję wziąć udział w procedurach, które zawsze towarzyszą lotom.

Na nietypową formę lotu donikąd wpadła ostatnio tajwańska linia lotnicza EVA Air. Marka wymyśliła randki... na pokładzie samolotu! Na czym polega projekt "Fly! Love is in the Air"?

Linia lotnicza organizuje szybkie randki w samolocie

Linia lotnicza EVA Air słynie z tego, że lubi zaskakiwać swoich klientów. To właśnie w skład jej floty wchodził samolot z motywem Hello Kitty. Także ona oferuje zainteresowanym szybkie randki w samolocie, które są pomysłem na to, jak wykorzystać pokłady niemal uziemionych przez pandemię samolotów. Na czym to dokładnie polega?

W każdym locie donikąd z serii "Fly! Love is in the Air" może wziąć udział 40 osób - 20 kobiet i 20 mężczyzn. Zainteresowane panie powinny mieć od 24 do 35 lat, natomiast panowie od 28 do 30 lat. Szybkie randki na pokładzie samolotu mają dać im możliwość odnalezienia miłości.

Podczas takiej "podróży" uczestnicy przesiadają się od partnera do partnera, a na sam koniec oceniają, który rozmówca najbardziej przypadł im do gustu. Jeżeli wskazana przez nich osoba odwzajemnia uczucia, mogą spotkać się ponownie.

W ramach tej akcji odbędą się aż trzy randki i to w wyjątkowych terminach - w Boże Narodzenie, w Sylwestra i w Nowy Rok. Niestety, aby wziąć udział w przedsięwzięciu, trzeba całkiem sporo zapłacić za bilet - kosztuje on ok. 1100 zł. Co ciekawe, pierwsza pula biletów na to wydarzenie rozeszła się w niecały tydzień!

Jak wam się podoba taki pomysł?