Zamknij

Linia lotnicza rozdaje 50 tys. darmowych biletów dla turystów

Redakcja
30.12.2019 09:15
Samolot
fot. Shutterstock

Linia Japan Airlines oferuje zagranicznym turystom 50 tysięcy darmowych biletów na połączenia krajowe. Nietypowa akcja związana jest z przyszłorocznymi letnimi igrzyskami olimpijskimi, które odbędą się w Tokio.

Z akcji będzie mogło skorzystać około 100 tys. pasażerów, bo Japan Airlines planuje rozdać w sumie 50 tys. dwuosobowych biletów na podróże w okresie od 1 lipca do 30 września 2020 roku. Wszyscy chętni muszą się pospieszyć, bo będzie obowiązywać zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Celem akcji wprowadzonej przez japońską linię jest promocja mniej znanych rejonów i miejsc w Japonii. 

Darmowe bilety na loty po Japonii

Według zapowiedzi Japan Airlines zacznie rozdawać bilety w lutym 2020 roku. Jednak jest pewien haczyk. Aby mieć szanse na to, by zdobyć darmowe bilety, trzeba być członkiem programu Japan MileageBank. Na szczęście rezerwacja w programie jest darmowa. To jednak nie wszystko. Promocja przewidziana jest tylko dla turystów z zagranicy.

Zobacz także

O darmowe bilety będzie można aplikować w grupach liczących do 4 osób. Wszystkie wyloty i powroty będą realizowane z trzech lotnisk: Tokio Haneda, Osaka International lub Kansai. 

Promocja dla zagranicznych podróżujących jest związana ze sportowym wydarzeniem. W Tokio w dniach 24 lipca do 9 sierpnia 2020 roku odbędą się Letnie Igrzyska Olimpijskie.

Zagłosuj

Chciałbyś/chciałabyś skorzystać z akcji darmowych biletów po Japonii?

Liczba głosów:

W komunikacie Japan Airlines czytamy, że linia ma nadzieję, że dzięki temu pomysłowi zagraniczni kibice, którzy przyjadą na igrzyska, będą mogli poznać mniej znane regiony Japonii i odkryć lokalną kulturę.

ZOBACZ TAKŻE:

•  Wizzair chce wprowadzić bilety miesięczne. Loty przez cały rok za stałą cenę

•  Darmowe podróże po Europie dla młodych. Unia Europejska znów rozdaje bilety

Źródło: wprost.pl, fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC