Zamknij

Linia lotnicza wprowadza nową opcję na pokładzie. W trakcie lotu będziesz mógł się czegoś nauczyć

26.07.2021 13:25
Samolot
fot. Shutterstock

Na oryginalny pomysł wpadli przedstawiciele firmy Emirates - jednego z największych przewoźników na świecie. Już niebawem pasażerowie tej linii lotniczej będą mogli - prócz oglądania filmów - skorzystać na pokładzie z licznych kursów, które pozwolą im się czegoś nauczyć.

Jeżeli do tej pory brakowało wam rozwiązania, które pozwoliłoby zabić czas w trakcie długodystansowego lotu, Emirates wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom. Jeden z największych przewoźników na świecie wprowadza właśnie poważne zmiany w systemie rozrywki dostępnym na pokładach swoich samolotów.

Już niebawem pasażerowie prócz możliwości oglądania filmów, słuchania muzyki czy grania w gry, będą mogli też w trakcie lotu... się czegoś nauczyć. Wszystko za sprawą kursów dot. samorozwoju, które zostaną wprowadzone do samolotów Emirates.

Linia lotnicza wprowadza nową opcję na pokładzie. W trakcie lotu będziesz mógł się czegoś nauczyć

Firma Emirates postanowiła zrewolucjonizować system rozrywki dostępnej na pokładach samolotów i już niebawem zaproponuje klientom coś zupełnie nowego. Do tej pory pasażerowie tej linii lotniczej mieli możliwość oglądać w czasie lotu filmy (dostępne były setki propozycji), posłuchać muzyki czy pograć w zabawne i zabijające czas gry.

Teraz do tej oferty dołączą kursy, które będzie można odbyć na pokładzie w trakcie długiego lotu. Taka opcja możliwa będzie dzięki temu, że przewoźnik rozpoczyna współpracę z platformą Mindvalley. To ona oferuje szkolenia w postaci krótkich gier komputerowych.

Na klientów Emirates będą czekały kursy z tematyki rodzicielstwa, zdrowia, rozwijania mózgu i pamięci, medytacji, nauki przemawiania, a także osiągania sukcesów. Każdy z nich będzie trwał od 2 do 8 godzin, zatem będzie go można spokojnie zrealizować w trakcie długiego dystansu do pokonania.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Źródło: Fly4free