Zamknij

Nowa trasa z Polski do Sztokholmu. Duża konkurencja dla Wizzaira i LOT-u

Redakcja
04.02.2020 12:23
Stare miasto Sztokholm
fot. Shutterstock

Linie SAS uruchomią od 1 maja nowe połączenie z Warszawy do Sztokholmu, na główne lotnisko Arlanda. Skandynawski przewoźnik będzie latał z Polski do Szwecji pięć razy w tygodniu. 

Linia SAS, jak podano w informacji prasowej, ma latać z Warszawy do Sztokholmu dwa razy dziennie, od poniedziałku do piątku. 

SAS: nowa trasa z Warszawy do Sztokholmu

Jesteśmy zachwyceni możliwością dodania nowej trasy z atrakcyjnym rozkładem dla pasażerów transferowych między Warszawą i lotniskiem Arlanda. Cieszymy się, że możemy zwiększyć naszą ofertę połączeń między tymi regionami dla coraz szybciej rosnącej liczby pasażerów biznesowych - powiedział Karl Sandlund, wiceprezes SAS ds. handlowych.

Zobacz także

Jak podaje portal Pasażer, loty na tej trasie mają być realizowane od 1 maja według poniższego rozkładu lotu (czas lokalny):

  • Warszawa - Sztokholm-Arlanda: 09.50-11.35 
  • Warszawa - Sztokholm-Arlanda: 18.30-20.15 
  • Sztokholm-Arlanda - Warszawa: 07.30-09.10 
  • Sztokholm-Arlanda - Warszawa: 16.10-17.50 

Na tej trasie SAS będzie rywalizował m.in. z linią LOT - narodowy przewoźnik lata z Warszawy do stolicy Szwecji trzy razy dziennie. Tania linia Wizzair wykonuje z kolei rejsy na budżetowe lotnisko Skavsta w Sztokholmie. Skandynawski przewoźnik obecnie oferuje z Warszawy jedynie połączenie z Kopenhagą.

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: pasazer.com, fly4free.pl

___

RadioZET.pl